Saksa rahvas – kollektiivne “sõjakurjategija”, kes ei julge elutervelt egoistlik olla

Maailm,
- Updated
Kui Saksamaa on Hitleri pärast totaalses enesealanduses, siis stalinismi isa Karl Marx on seal suure au sees. (Foto: Scanpix)

On masendav, kuidas üks rahvas on moraalselt hävitatud – üks saksa mürkrohelistest ütleb, et “meie immigratsiooniühiskonnas tuleb läbi viia tõelisi muudatusi.”

Saksamaa on migratsiooniühiskond? Ja kes on siis sakslased? Jalgujääv põlisrahvas, kellele tuleks Baierimaa mägedesse reservaadid rajada, et nad türklastele ja araablastele tüliks poleks?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hitleri ajal tegi Saksamaa režiim ränga kuriteo, suunates selle suuresti ühe rahva, juutide vastu. Tundub aga, et saksa rahval ei lubatud natsismist rahvana väärikalt puhastuda, vaid kõik nad peksti kättemaksuks maadligi.

Sakslased on peale Teist maailmasõda kahetsenud, põlvitanud, lömitanud, loobunud iseendast ja ei tea mida veel, et Hitleri kuritegusid kahetseda. Nüüd elavad Saksamaal juba põlvkonnad, kes pole kuidagi natsismiga seotud, aga nemadki rooskavad ennast edasi.

Selle tulemusena mõtleb suurem osa sakslastest ainult teiste peale, unustades ja hüljates iseendid. Hitler tegi palju paha – laseme kõik süürlased sisse! Hitler tappis inimesi – ärme hakka vastu neile pühasõdalastele, kes meid tapma tulevad! Üks rahvas on pandud nii pattu kahetsema, et ei seisa enda eest ka siis, kui nuga kõril.

Kurb on ka see, et kõrval on riik, kes tappis kohapeal ja Gulagis kümneid miljoneid, näljutas ukrainlasi holodomoris, küüditas terveid rahvaid ja okupeeris suuri maa-alasid – ja see riik oli kuni tüllipööramiseni natside liitlane, sest sarnased tõmbavad. Stalinism oleks pidanud samuti Nürnbergis olema, aga ta läks “õigel ajal” natsismiga tülli ja sattus võitjate hulka – nende kuriteod on nüüd kangelasteod.

Kuigi Saksamaa jätkab Hitleri pärast eneserooskamist, on just stalinismi esiisa Karl Marx seal sedavõrd au sees, et tema 200. sünniaastapäeva puhul Hiinas tehtud mälestussammast käis 2018. aastal Trieris avamas koguni Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker – see näitab, et stalinism tõuseb hitlerismi kohale ja teised kuritegelikud ideoloogiad tulevad Saksamaale natsismi asemele.

Teises maailmasõjas oli kolmaski riik, Jaapan, kes sooritas Hiinas ja Koreas ränki sõjakuritegusid, kuid kuna jaapanlased alistusid hetkel, mil relvad veel käes olid ja nende maad ei okupeeritud, ei suudetud neile ka nii sügavat enesealandamist peale suruda. Mingil määral on see olemas, Jaapan on lubanud enam mitte sõdida, aga nad ei kuuluta vähemalt, et Tõusva Päikese Maa kuulub kõigile ning korealased ja hiinlased võivad neid kättemaksuks alandama tulla.

Rahvad vastutavad alati mingil tegude eest, mida on sooritanud nende poolt võimule aidatud kurjategijad, aga kui neid sunnitakse selle eest kollektiivselt maas roomama, ei ole see enam õiglus, vaid kättemaks. Puhastumine peab alati toimuma läbi arusaamise, mitte põrmuheitmise.

Loe ka Saksamaa hukk koidab: rohelised tahavad valimisõiguse anda kõigile, kes on riigi pinnale astunud

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused