Saksamaa ei anna oma maksumaksjatest rahvale infot saabunud migrantide kohta

Maailm,
©Scanpix
Lapsi kasutatakse pigem Euroopasse pääsemiseks ära, riskides meresõitudel nende eludega.

Sakslased tunnevad huvi, et kes sealt Kreekast neile saabus – aga ei tohi teada saada, sest see on andmekaitsega keelatud info.

Kolmapäeval tulid Kreekast pärit migrandid taas Saksamaale. Föderaalse siseministeeriumi avaldatud pealkiri oli vastav pressiteatele järgmine: “Hannoveris maandus Kreekast veel üks haigete laste ja saatjata alaealistega lend.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samuti öeldi, et lennukis viibis kokku 139 inimest. Lisaks 51 saatjata alaealisele 17 haiget last ja nende pered. Siiani on selge. Olukord muutub vähem selgeks, kui soovitakse teada, kui vanad on need 51 saatjata alaealist immigranti, mis soost ja rahvusest nad on.

Lõppude lõpuks võiks arvata, et Saksamaa maksumaksjatel on õigus teada, kellele nende kogutud maksude sadu tuhandeid eurosid kulutatakse. Sest alaealised ja saatjata varjupaigataotlejad maksavad majutuses palju – umbes 5000 eurot kuus.

Junge Freiheit küsis föderaalsest siseministeeriumist soo, vanuse ja rahvuse kohta. Vastus oli lühike: “Andmekaitseseaduse kaalutlustel ei saa me esitada üksikasju täna Hannoverisse saabunud inimeste kohta.”

Tüdrukud on erand

Küsimus, mis soost on alaealised ja saatjata sisserändajad, on avalikkuse huvides olnud avalik info aprillist alates. Sel ajal teatas föderaalvalitsus, et tulemas on raskelt haiged või saatjata alla 14-aastased migrandid, kes on peamiselt tüdrukud. Lõpuks selgus, et 47 migrandist olid ainult neli tüdrukud. Isegi CDU oli pahane.

Alam-Saksi sotsiaalsekretär Heiger Scholz (SPD) ütles uudisteagentuuri dpa andmetel, et tema osariigi majutatud alaealiste rühm koosneb kahest tüdrukust ja üheksast poisist Afganistanist ja Pakistanist. Fotod näitavad samuti, et tüdrukute osakaal oli üldiselt väga madal.

Allikas: Junge Freiheit

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused