Saksamaa ja Rootsi väljakuulutamata võistlus: kumb paistab silma rohkemate sisserändajate sooritatud roimadega

Maailm,
©EPA/Scanpix
Süürlasest mõõgavibutaja ohver Stuttgardis.

Kui multikultimaa Rootsi on saanud kuulsaks tulistamise ja granaadiplahvatustega, siis Saksamaa võtab jõudsalt järele tänavaroimadega.

Postimehe lillelaps Berit Nuka kirjutas alles “jubedast” Ungarist, kes on ennast migrantide eest taraga kaitsmas, ning kiitis maad “mõnesaja kilomeetri” kaugusel, kus sisserändajaid pidavat inimlikult kohtlema. Ta ilmselt ei märkagi uudiseid sellest, kuidas sõbralikult vastuvõetud võõrad ise sealmail käituvad- Saksamaalt tuleb riburada uudiseid otsesest vägivallast vägivalla nimel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saksamaal Baden-Württembergi liidumaa pealinnas Stuttgardis tülitsesid kolmapäeval tänaval kaks meest, mis lõppes mõõgalöökidega. Lööja põgenes jalgrattal, kuid tabati kolm tundi hiljem. Kurjategija ohver suri sündmuskohal.

Politsei teatel on mõrvar 28-aastane süürlane, kes saabus Saksamaale 2015. aastal põgenikuna. Ta oli varasemalt jäänud vahele poevargustega. Süürlase ohvriks osutus 36aastane Kasahstanist pärit sakslane. Mehed olid esialgse info põhjal varem elanud samas korteris. Süürlane kolis sealt välja läinud aasta lõpul enne jõule.

Saksamaal Maini-äärse Frankfurdi pearaudteejaamas lükati esmaspäeva hommikul kella 10 paiku kaheksa-aastane poiss koos emaga  läheneva kiirrongi ICE ette. 40-aastasel emal õnnestus end rongi eest kõrvale veeretada,  kuid ta sai šoki. Poiss jäi rongi ette ja suri saadud vigastustesse.

Lükkajaks umbes 40aastane Aafrika päritolu mees, kes üritas põgeneda, kuid peeti veel raudteejaamas kinni. Politsei teatas hiljem, et Eritreast pärit mees üritas veel kolmandat isikut rongi ette lükata, kuid viimane suutis end kaitsta. Agentuuri dpa andmetel elab eritrealane Šveitsis. Esialgsetel andmetel kurjategija oma ohvreid ei tundnud.

Alles veidi enam kui nädal aega tagasi tõukas Saksamaal Nordrhein-Westfaleni liidumaal Voerde linnas üks 28-aastane mees 34-aastase naise rongi ette. Tõukajaks oli 28-aastane Kosovo serblane ning teadaolevalt ka tema ei tundnud oma ohvrit.

Saksamaal Potsdamis ründasid kaks Süüriast pärit migranti rongijaamas juudi rahvusest elanikku, kes aga osutus ühtlasi ka Alternatiiv Saksamaale (AfD) liikmeks ja kes on lisaks sellele ka gei.

Kuidas meeldib, Berit Nuka, migrante tervitaval Saksamaal on lust ja lillepidu, samas kui ungarlased istuvad mornitsedes üksi?

Kindlasti leidub palju neid sallivuslasi, kes ütlevad, et sakslased tapavad ka, aga neile Põlissoomlaste liidri Jussi Halla-aho sõnad: “Kas me peame siis neid teistest riikidest lisaks veel ka juurde vedama?”

Pealegi on sisserändajate roimasid kordades rohkem, nad on kergekäelisemad vägivalda kasutama, eriti kui tulevad sõjapiirkondadest, nad on julmemad – ja pealegi teevad nad seda maades, mis on neid heldekäeliselt vastu võtnud. Saksamaa ilma Merkeli üleskutseta rändekriisi alguses oleks kõvasti turvalisem maa.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused