Saksamaa peatas põgenike vastuvõtmise programmid, kuid mõistust pähe võtta ei kavatse

Maailm,
©AFP/Scanpix
Angela Merkel poseerib Süüria migrantidega Schwerinis.

Saksamaa peatas põgenike vastuvõtmise programmid, seal hulgas Türgiga, teatas siseministeeriumi kõneisik kolmapäeval, mil Euroopa Liit sulgeb oma välispiirid koroonaviiruse pandeemia leviku tõkestamiseks.

Saksa siseministeerium peatas põgenike ümberpaigutamise programmid seoses reisipiirangutega, ütles ministeeriumi esindaja ja lisas, et neid jätkatakse niipea kui võimalik.

Kommentaarid

One commentOn Saksamaa peatas põgenike vastuvõtmise programmid, kuid mõistust pähe võtta ei kavatse

 • Avatar

  Mis mõttes mõistust päehe ei võta – praegune Saksamaa ei ole iseseisev riik vaid liitlaste protektoraadi alune riik – uurige palun mis “kanzlerakt”!
  Wikistan on loomulikult vägagi ühepoolne aga midagi on sealgi – huvitav, et aegade jooksul on jäänud vaid saksa keelne variant – kõik muud keeled on ära kustutatud.
  https://wiki.sonnenstaatland.com/wiki/Kanzlerakte
  Kuna aga EU on plaaniks võtnud Euroopa põliselanike genotsiidi siis läheb kõik plaani järgi – lihtsalt UU kas ei tea või ei taha teada või ei julge teemat arendada.
  Samas võib Teist ka aru saada – seda “s1ta rahet” mis järgneks näiteks Riigikogu “toetusrühmast” milles istub Gräzin võib vaid ennustada…
  Kuigi Kadrioru KeKa-ts väidab, et sõna on vaba siis maailmas on piisavalt sõnu mis võivad vabadusest vaid und näha ja see on üks neist sõnade kogumist.
  Ehk kui see RailBaltica valmis saab siis me alles näeme, kuidas need murjanid meile siia jõudma hakkavad – tahaks eksida aga hetke tundub, et ka EKRE “ei ulatu”.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused