Saksamaal arreteeriti natsitervitust praktiseerinud afgaani immigrant

Maailm,
©Vabakasutus
Foto on illustreeriv

Münchenis tegi 19-aastane afgaani migrant hiljuti Hitleri tervitust, mis on Saksamaal aga seadusega keelatud.

Nüüd on politsei kinnitanud, et afgaani kuritegu klassifitseerub poliitiliselt motiveeritud paremäärmusliku kuriteona.

Breitbart vahendab, et politsei kinnitus saadeti vastusena Twitteri säutsule kasutajalt user @culinart, kes omakorda reageeris Müncheni politsei pressiteatele, milles öeldi, et 19-aastane afgaan arreteeriti 6. oktoobril Münchenis Oktoberfestil keelatud tervituse tegemise eest. Twitteri kasutaja kirjutas politseile: „Hea Müncheni politsei. Üks asi huvitab mind väga. Millise kuriteona see tegu klassifitseerub? Kas paremäärmusliku kuriteona?“

Müncheni politsei vastas: „Jah, see klassifitseerub paremäärmusena. Tervitades.“

Ühe teise Twitteri kasutaja küsimusele vastas politsei, et selline kuriteoliik ei kehti ainult sakslastele ja et Hitleri tervituse tegemine on ebaseaduslik kõigi jaoks.

Politsei kommentaarid tekitasid juurde hulgaliselt uusi küsimusi ja üks Twitteri kasutaja arvas isegi, et politsei Twitteri konto puhul on tegemist hoopis satiirikute kontoga.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused