Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Saksamaal mõrvati taas: 15-aastane tüdruk pussitati pargis surnuks

12.06.2018
Saksa politsei peab tegelema üha hullemate juhtumitega, mille taga on immigrandid.
© Reuters/Scanpix

Saksamaal Vierseni linnas asuvas pargis pussitati 15-aastast tüdrukut, kes suri teel haiglasse, teatas politsei esmaspäeval.

Tüdruk oli politsei sõnul päritolult rumeenlane. Teda löödi noaga keskpäeval Casinogarteni pargis, vahendab BNS. Saksa päevalehe Bild andmeil helistasid politseisse kodutud, kelle ette kõndinud neiu kokku varises.

Uudisteagentuuri Deutsche Presse-Agentur (dpa) andmeil andis end esmaspäeva õhtul politseile üle üks 25-aastane türklane, kes oli politseile varem teada. Politsei ütles, et mehe võimalikku seost tapmisega uuritakse.

See juhtum tõestab taas, et kui rahvusriik ujutatakse üle immigrantidega, siis kaasnevad sellega kõikvõimalikud vastuolud, mis viivad olmekonfiktidest kuni mõrvade ja terrorismini — erinevatest ühiskondadest tulnud inimestel on sedavõrd erinevad arusaamad ja mõttelaad, et konflikte vältida ei õnnestu. Poliitkorrektsusest nõrgestatud ühiskond loob seejuures veel võõraste jaoks kõikelubatavuse õhkkonna, mis vallandab massikuritegevuse.

Saksamaa elas alles hiljuti üle ränga šoki, kui 20-aastane Iraagi immigrant vägistas ja tappis 14-aastase saksa tüdruku. Kodumaale põgenenud mõrvar on nüüdseks Saksamaale tagasi toodud ja teda ootab süüdimõistmine.