Saksamaal mõrvati taas: 15-aastane tüdruk pussitati pargis surnuks

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Saksa politsei peab tegelema üha hullemate juhtumitega, mille taga on immigrandid.

Saksamaal Vierseni linnas asuvas pargis pussitati 15-aastast tüdrukut, kes suri teel haiglasse, teatas politsei esmaspäeval.

Tüdruk oli politsei sõnul päritolult rumeenlane. Teda löödi noaga keskpäeval Casinogarteni pargis, vahendab BNS. Saksa päevalehe Bild andmeil helistasid politseisse kodutud, kelle ette kõndinud neiu kokku varises.

Uudisteagentuuri Deutsche Presse-Agentur (dpa) andmeil andis end esmaspäeva õhtul politseile üle üks 25-aastane türklane, kes oli politseile varem teada. Politsei ütles, et mehe võimalikku seost tapmisega uuritakse.

See juhtum tõestab taas, et kui rahvusriik ujutatakse üle immigrantidega, siis kaasnevad sellega kõikvõimalikud vastuolud, mis viivad olmekonfiktidest kuni mõrvade ja terrorismini — erinevatest ühiskondadest tulnud inimestel on sedavõrd erinevad arusaamad ja mõttelaad, et konflikte vältida ei õnnestu. Poliitkorrektsusest nõrgestatud ühiskond loob seejuures veel võõraste jaoks kõikelubatavuse õhkkonna, mis vallandab massikuritegevuse.

Saksamaa elas alles hiljuti üle ränga šoki, kui 20-aastane Iraagi immigrant vägistas ja tappis 14-aastase saksa tüdruku. Kodumaale põgenenud mõrvar on nüüdseks Saksamaale tagasi toodud ja teda ootab süüdimõistmine.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused