Sakslased lahkuvad ebaturvaliselt Saksamaalt, asemele tulevad võõrad

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Plakatid migrantide käes näitavad, kes tõi nad Saksamaale ja peletab sakslased kodumaalt minema.

Üha enam sakslasi lahkub riigist. Föderaalvalitsuse 2018. aasta rändearuande kohaselt emigreerus aastatel 2016–2018 umbes 295 000 sakslast rohkem, kui tagasi tuli.

Seetõttu on sakslastest emigrantide arv alates 1993. aastast ületanud tagasipöördujate arvu. Hiliseid kodumaale tagasi pöördunuid arvesse võttes oli rändesaldo kuni 2004. aastani endiselt positiivne, vahendab Junge Freiheit.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Välismaalaste sisserändebilansiga on olukord vastupidine. 2018. aastal rändas riiki sisse 460 000 rohkem välismaalast kui emigreerus. 2017. aastal sisserändes oli 498 558 välismaalast rohkem kui lahkus. 2016. aastal oli see arv 635 308 inimest, 2015. aastal 1 156 962 inimest.

Teisipäeval maandus Hannoveri lennujaamas Türgist pärit lennuk, mille pardal oli umbes 250 migranti. Nagu teatas rände- ja pagulaste föderaalamet (Bamf), olid nad “asüülitaotlejad, kes sisenevad Saksamaale humanitaarabi lubamise osana”. Väljaande Junge Freiheit küsimusele vastas Bamfi esindaja, et 247 rändaja hulgas oli 141 last ja noorukit kuni 18-aasta vanuseni, 55 naist ja 51 meest. Kõik on Süüria kodanikud.

Junge Freiheit tutvustab ka sisserände mõju riigi turvalisusele. Eelmisel aastal toimus näiteks Nordrhein-Westfalenis 6827 noarünnakut. 6736 kahtlusalusest 2645 pole Saksamaa kodanikud, teatas siseministeerium vastuseks AfD parlamendirühma arupärimisele. See tähendab peaaegu 40 protsenti välismaalasi ning ka kodanikest kurjamite seas on arvukalt mitte-saksalasi.

Düsseldorfi liidumaa parlamendifraktsiooni AfD juht Markus Wagner ütles ajalehele: „Juba välismaalaste kaugelt ebaproportsionaalne osa noaga seotud kuritegudesse näitab, et vanade parteide sisserändepoliitika on olnud aastakümneid puudulik. Nagu statistika nüüd tõestab, on viimaste aastate piiramatu ränne probleemi dramaatiliselt süvendanud.”

One commentOn Sakslased lahkuvad ebaturvaliselt Saksamaalt, asemele tulevad võõrad

  • Avatar

    Millal öeldakse ometi välja et mis tegelikult toimub?

    Valget värvi Euroopa pagulased tere tulemast… Eestisse. Siis ei ole enam ruumi neegritele ja moslemitele vähemalt. Siis saab öelda et “milleks meile vahemere põgenikud kui tulevad põgenikud juba Soomest ja Saksamaalt!”

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused