Seattle’i linn kavatseb vasakpoolsete poolt okupeeritud “autonoomse tsooni” laiali saata

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Argipäev Capitol HIllis

Seattle’i demokraadist linnapea Jenny Durkan andis teada, et möödunud nädalal Capitol Hilli naabruskonnas Antifa poolt tekitatud autonoomne tsoon (CHAZ) tuleb seal toimunud tulistamiste tõttu sulgeda.

Nädalavahetusel toimunud tulistamiste käigus sai üks 19-aastane inimene surma ja üks raskelt viga, lisaks sai üks 17-aastane noormees kuulihaava käsivarde.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politsei esindaja Mike Solani sõnul kardavad nad, et tulistamistele reageerimine seab omakorda ohtu politseinike elud. „Sealne kogukond on suures ohus, aga ka korra tagamisega tegelevad mehed ja naised on suures ohus,“ ütles Solan.

Linnapea Durkan reageeris tulistamistele teatega, et CHAZ on turvalisemaks minemise asemel muutunud hoopis ebaturvalisemaks ja selle mõju ümbritsevale kogukonnale ei ole olnud positiivne.

„Kogunemiste ja protestidega kasvav mõju, öine õhkkond ning vägivald on tekitanud meie äride ja elanike jaoks väga keerulise olukorra. Mõju on kasvanud ja turvalisus on vähenenud.“ Durkan lubas teatada oma otsusest CHAZi osas nädala alguses.

Varem ei olnud Seattle’i linnapea siiski sugugi sellise uue vasakpoolse utoopia elluviimise vastu. Ta ütles lausa, et Capitol Hilli autonoomne tsoon meenutab tavalist tänavapidu ja sellest võib kujuneda meeldiv „armastuse suvi“.

LOE LISAKS

Metsik Lääs on tagasi: vasakpoolsed märatsejad kuulutasid Seattle’i linnas välja autonoomse tsooni

 

5 commentsOn Seattle’i linn kavatseb vasakpoolsete poolt okupeeritud “autonoomse tsooni” laiali saata

 • Avatar

  Ainult idioodid ei õpi midagi ajaloost, kõik on tarvis ikka läbi kogeda, täpselt nagu siin, ühe liidu hais pole veel vaibuda õieti jõunud ja juba teise paska üles keerutama, kurb, et mälu nii lühike.

 • Avatar

  Mõnele uuskommunistist – uusanarhistist ” liberaalsele ” idioodile hakkab juba kergelt pärale jõudma, et kogu see jama diskrediteerib eelkõige neid endid

 • Avatar
  Jüri Eintalu

  Paar aastat tagasi indiaanlaste protesti ajal Põhja-Dakota naftajuhtme ehitamise vastu arreteeriti üks indiaanlane süüdistusega, et ta tulistas. Rakendati jõudu demonstrantide vastu. On tõestatud, et tulistati FBI agendile kuulunud relvast ja et demonstrantide sekka oli imbunud üks FBI agent.

  Mida käesolevas artiklis ei ole mainitud: autonoomse piirkonna laialiajamisel (sest seal tulistatakse inimesi) satuvad ohtu mitte ainult politseinikud, vaid ka rahumeelsed demonstrandid ja kohalikud elanikud. See tähendab, et võimud peavad hindama, kas ohu likvideerimine ise on ohtlikum kui likvideeritav oht. Neil on seal rasked probleemid lahendada.

 • Avatar

  Nii kaua siis kestiski see BLM ja liberaalide ‘õnn’… ei venitanud vist kuu aegagi välja.

 • Avatar

  Miks? See on ju suisa rassism? Kas nad tahavad mõista anda, et murjanid ei suuda ennast ise valitseda? Las naudivad vabadust, käed eemale Angela Davisest !
  Naljakas on see, et nii CHAZ/CHOP-i kui Eesti Vabariik 2.0-i juures on näha selgeid paralleele, lihtsalt tegutsemismeetodid on erinevad. CHAZ/CHOP on vägivaldsem ja stiihilisem aga EV 2.0 on korrumpeerunum. Organiseeritult, ülevalt alla.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused