Siseminister Mart Helme: migrante oleks juba 2015. aastal pidanud tõrjuma, nii nagu täna seda tehakse

Maailm,
- Updated
©Uued Uudised
Siseminister Mart Helme ütleb, et Euroopat pidanuks tõsiselt kaitsma juba viie aasta eest, mil paraku karjuti “Welcome!”

“Aktuaalne kaamera” küsis Euroopa Liidu siseministritelt, kuivõrd neid on häirinud meediasse jõudnud pildid jõu kasutamisest Türgi-Kreeka piiril märatsevate migrantide vastu.

“Minu arvates oleks seda pidanud tegema juba 2015. aastal,” vastas Eesti siseminister Mart Helme. “Siis öeldi, et olete kõik teretulnud – just see lasi tegelikult džinni pudelist välja. Praegu on täiesti selge, et igati püütakse hoiduda julgustavatest sõnumitest.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teised siseministrid, nagu Soome Maria Ohisalo, olid märgatavalt poliitkorrektsemad, kuid kõigi sõnavõttudes on siiski aru saada, et migrantidele seekord  “Welcome” ei karjuta ja nende tagasitõrjumisse suhtutakse mõistvalt.

2 commentsOn Siseminister Mart Helme: migrante oleks juba 2015. aastal pidanud tõrjuma, nii nagu täna seda tehakse

  • Avatar

    EKRE ei saa üksinda kedagi tagasi saata, see SAAB OLLA VAID PARLAMENDI JA VALITSUSE TEGU. Loomulikult tulevad nad kõik oma kodumaale tagasi saata, ERITI VEEL KURITEOGA hakkama saanud koos oma peredega! Üle-Euroopaline MOSEXIT, muud võimalust pole, päästamaks Euroopa põlisrahvaste kultuurid ja ellega kogu maailma arengu!

  • Avatar

    Ootame millal EKRE jõuab ka viimaks ometi sõnadelt tegudeni, ning hakatakse saatma tagasi immigrante. Afgaanid tagasi oma riiki – neil ju seal oma s6da enam pole. Süürias samuti vajatakse oma mehi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused