Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sisserändajatest mehed ahistavad Saksamaa ujulates kõiki, ka vasakliberaalide kaitsealuseid

-
24.07.2023
Kui ujulates hakkavad võimutsema krabaja-mehed islamimaailmast… Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Saksamaal ollakse sunnitud sulgema avalikke ujulaid, kuna sisserändajatest mehed ahistavad massiliselt teisi ujulakülastajaid.

Die Welti sõnul kujutab ujulate sulgemine endast „alistumist suhteliselt väikesele vägivaldsete meeste seltskonnale“. Leht toob ära ka ujulatöötajate vastava pöördumise, milles väidetakse, et avalikes ujulates vägivallatsevad peamiselt noored Araabia päritolu mehed. See tõdemus ühtib Saksamaa ühe juhtiva politseiametniku väljaütlemistega, kes julges möödunud suvel samuti mainida ujulates ahistamisega tegelevaid migrante.

Focus omakorda tsiteerib Saksamaa föderaalse vetelpäästjate ja ujujate liidu (BDS-ev) juhti Peter Harzheimi, kelle sõnul ei tuleks ujulaid mitte sulgeda, vaid politsei peaks seal korra majja lööma. Harzheimi sõnul on ujulad küll avatud kõigile, kuid ühtlasi tähendab see, et kõik külastajad on kohustatud järgima Saksamaal kehtivaid kombeid ja reegleid. Tema arvates on probleemi allikaks „erinevad kultuurid… muuhulgas paljude sisserändaja taustaga noorte meeste ja nn matšoimmigrantide käitumine“.

Tageszeitung kirjutab, et peamiselt rünnatakse ujulate töötajaid, naisi, vähemusi, eriti trans- ja kveerinimesi. Neile hõigatakse inetuid kommentaare, neid kiusatakse ja nende pihta sülitatakse. Ühe näitena nimetati Tageszeitungis juhtumit, kus ühel neiul rebiti seljast bikiinide rinnahoidja ja rünnati töötajaid.

Vasakpoolsed on ujulatöötajate väljaütlemisi ja avalikkuses lahvatanud debatti muidugi kritiseerinud. Berliini vasakaktivist, Antifa liige Ferat Koçak teatas, et immigratsioonil ei ole vägivallaga midagi pistmist ja põhjuseks olevat hoopis ühiskonnast väljatõugatute kogukonnad ning vähene investeerimine haridusse, noorsootöösse ja tööpuuduse kõrvaldamisse.

Die Welti andmetel arutab valitsus ujulates leviva vägivalla piiramiseks külastajatelt fotoga isikutunnistuse esitamise nõudmise sisseseadmist ja sisenemiskeelu kehtestamist vägivaldse käitumisega vahele jäänud isikutele. Lisaks kaalutakse ajutise politseivalve paigutamist ujulate juurde.

Vägivallatsemine ja ahistamine ujulates ei ole siiski mingi uus või ainult Saksamaale omane fenomen. Sarnased probleemid on viimasel kümnendil toimunud massilise sisserände tõttu kõikjal Euroopas.

2019. aastal julges üks Saksamaa feministlik ajakiri murda migrantide kuritegudest rääkimise tabu ja kirjutas: „Migrandid ahistavad massiliselt naisi. Ahistatakse ujujaid. Lisaks toimub massiline vägivallatsemine ja puudub igasugune austus! Väliujulad on mõeldud lõõgastumiseks, seal ei peaks valitsema õudus.“

Kultuuride kokkupõrge muutub progressiivsuse edenedes üha ilmsemaks. Hiljuti võeti näiteks Berliinis võrdõiguslikkuse sildi all vastu seadus, mille kohaselt tohivad naised ja nn mittebinaarsed rindadega inimesed käia igal pool ujulates katmata rindadega. Põhjuseks toodi, et naistel ja „mittebinaarsetel inimestel“ peaks olema meestega sarnaselt õigus viibida ujulas ainult pükste väel.

Allikad: Breitbart News, Die Welt