Skandaalne Soros toetab oma rahadega sisserännet Itaaliasse ja sealt edasi kogu Euroopasse

Maailm,
- Updated
Vana mees, kes tahab veel maailma muuta.

Pole enam saladus, et skandaalne rahvusriikide hävitamist sooviv eakas miljardär George Soros kasutab oma raha vasakliberaalse ideoloogia levitamiseks ja oma maailma muutvate plaanide läbiviimiseks.

George Sorose rahavarud tunduvad ammendamatud: 2017. aastal voolas Itaalia vasakpoolse partei Radicali Italiani kassadesse umbes 270 000 eurot, millest tema endine peasekretär Riccardo Magi teatas alles nüüd. Rahastuse eesmärgiks oli jõustada Sorose toetusega piiramatut sisserändepoliitikat selles riigis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Radikaal-liberaalse partei endine peasekretär ütles, et on “uhke”, et sai Sorose Avatud Ühiskonna Fondilt nii palju raha, rahastamaks muu hulgas allkirjakampaaniat immigratsioonisõbraliku seaduse vastuvõtmise nimel, kirjutab Itaalia päevaleht Rassegna Stampa.

Selle rahaga toetati Itaalia sisserändeseaduste ulatuslikku reformimise algatusi, mis olid mõeldud sisserändajate sotsiaalse heaolu tõstmiseks. Nagu teatas Itaalia meedia, kasutati rahasüsti 90 000 allkirja hankimiseks, mis on vajalikud sisserändeseaduse reformi elluviimiseks George Sorose ja tema järgijate vaimus.

Riccardo Magi kiidab ka ennast ja oma sõpru annetuste läbipaistvuse eest – tema tunnistab, et raha saadi Soroselt. Kõik olevat vastupidiselt Matteo Salvini Lega parteile tehtud annetustele täiesti avatud ja arusaadav.

Väljaanne Libero Quotidiano kirjutab, et 298 000 dollari suurune annetus vaid murdosa Sorose sihtasutusvõrgu kaudu Itaaliasse suunatud tohututest summadest: ainult ühe aasta jooksul (2017-2018) on mõjukas USA miljardär turgutanud Itaalias töötavaid ühendusi ja valitsusväliseid organisatsioone kokku 8,5 miljoni USA dollariga, edendamaks liberaalset sisserändekava.

Allikas: journalistenwatch

8 commentsOn Skandaalne Soros toetab oma rahadega sisserännet Itaaliasse ja sealt edasi kogu Euroopasse

 • Avatar
  Peeter Kapten

  Try to google this video:

  The Death of Europe – by Andrew Murray. Kuulake seda intervjuud ja mõelge.

 • Avatar

  @p1ng – nende juutidega on sama lugu nagu moslemitega – nagu mõistujutt räägib.
  Küsimus: Mis vahet on radikaalsel ja mitteradikaalsel moslemil.
  Vastus: Mitte-radikaal hoiab sind kinni kui radikaal tapab.

 • Avatar

  https://www.sm.ee/et/vordne-kohtlemine-0 sots-min kirjutab põhiseadust ringi. Loeme nende defineeringut ja võrdleme Põhiseadusega.
  Millal me neist Euroopa põlisrahvuste hävitajatest lahti küll saame???

 • Avatar

  89 aastat vana, äkki viskab varsti sussid püsti. Aga ega sellest vist palju kasu polesk, ta on ainult väike osa suurest vabamüürlaste süsteemist.

 • Avatar

  See seniil tahab enne surma nii palju kurja teha kui võimalik. Umbes nagu võimalikult palju ohvreid sooviv massitulistaja, kes teab, et saab politsei käest kuuli niikuinii.

 • Avatar

  ei maksa üldistada, ega kõik juudid ka pahad pole

 • Avatar

  Juudid kontrollivad USD rahatrükki ning kuna naftat kaubeldatkse dollarites siis seeläbi kontrollivad nad ka ülejäänud maailma majandust. Soros on tegelikult lihtsalt rothschildide labidamees. Need kauplemisstrateegiad mida ta on kasutanud pm on karanteeritud kaotamine v.a juhul kui sul pole rahatrükki taga.

  https://www.sm.ee/et/vordne-kohtlemine-0
  on copy paste siit
  https://www.rothschildandco.com/en/careers/working-at-rothschild/diversity/

  • Avatar

   Selline üldistamine küll ei ole õige.Tõsi on hoopis see,et vabamüürlased on võtnud eesmärgiks euroopaliku päritoluga rahvastiku osalise hävitamise, selleks need migrandilaevad üle Vahemere moslemitest tulnukaid toovad,kes oma kuritegelikke kombeid Rootsis näitavad,kuid näiteks juudirabi Shmulevitsh on hoopis hoiatanud Eestit nende hordide eest,seega on juutide hulgas küll meie suhtes sõbralikke ja eriti ei tohi unustada Hr.Gräzinit,kes on meie eest rohkem,kui mõni eestiliku nimega poliitik,nagu näiteks kersti kaljulaid või imre sooäär,kes olles Kanada kodanikust mehega geiabielus ja omades Kanada kodakondsust on asendusliikmena Riigikogus kooseluseaduse algatanud, mille vastu HR.Gräzin hääletas,saades pärast homoseksuaalidelt ähvardusi selle eest!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused