Soome poliitkorrektne ringhääling hakkas eetris EKRE peale ilastama

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Palju on ka neid soomlasi, kes ei arva nii, nagu Helenius ja Vekki.

Paljusid eestlasi on vihastanud multikultuurlaste  matslikkus ja labasus Soome Yle eetris olnud huumorisaates „Noin viikon studio”, kus kommenteeriti Eesti valimistulemusi.

Saatejuht Anders Helenius ütles näiteks: „EKRE. See kõlab nagu Bondi-sarja pahalase SPECTRE odav Eesti koopia.” Kogu tema jutt oli lihtsalt ilkumine: “Varem oli nende mitteametlik loosung „Kui on must, näita ust”. Ainus koht, kus see on OK, on naisteajakirja kaanel – „Näita mustale ust, need on kevade uued moevärvid”. Selline erakond on nüüd Eestis suuruselt kolmas. Ehk seal järgitakse sama trendi, mis mujal maailmas. Fidget spinnerid on out ja parempopulism in.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saatejuht Eeva Vekki jätkab: „See on üllatav, et EKRE suutis oma tulemust kahekordistada migratsioonivastasusega, kuna Eesti pole suurte rahvamasside unelmate sihtkoht. Näiteks Iltalehti kirjutas, et eelmise aasta jaanuarist oktoobrini taotles Eestist varjupaika vaid 75 inimest. Ehk EKRE kampaania on nagu Soomes teeks keegi kookospalmide-vastase kampaania. See on arutu, sest neid ei ole siin! Ja mis oleks selle erakonna nimi: Soome Rahvuslik Kookosmus? 75 varjupaigataotlejat on 7,5 taotlejat kuus. Soome ametnikud teevad selle ära ühe suitsupausi ajal. Kvoodipagulasi on Eestis veel vähem. Alates 2015. aastast on Eesti vastu võtnud vaid 206 kvoodipagulast, kellest pooled on juba ära kolinud. Ehk neile pole vaja ust näidata, nad teavad hästi, kus see on, ja kasutavad seda meelsasti.”

Vekki on nagu Eesti kartellipoliitikudki ajanud sassi kvoodipagulased ja vabalt sisse valguvad migrandid. Soomes vägistavad ja tapavad needsamad tegelased, kes ulbivad Vahemerel, lasevad ennast kokku korjata ja naudivad siis heaoluühiskonda. Ja igat masti sisserändajaid on juba ka Eestis küllaga – näiteks nigeerlasi, kellega kaasa tulnud maffia kohutab oma julmuses kogu Lääne-Euroopat, on Eestis juba 600. Aga ka sellest tühisest arvust kvoodipagulastest on kaks oma naisi kärsatanud.

Eriline aga on see, mida Vekki üles tunnistas – Soomes registreerivad ametnikud 7 varjupaigataotlejat ainuüksi suitsupausi ajal. Sellepärast te nii hukas oletegi, hõimuvelled, ja teie tütred ei saa enam mustade meeste eest rahus elada! Meie, eestlased, ei tahagi olla selline arulage enesetapurahvas, nagu soomlaste multikultipool, kes impordib oma tütarde vägistajaid, mõrvareid ja muidusööjaid, ja on veel uhkegi selle üle.

Üldiselt poleks sellest loost mõtet juttu tehagi, sest tegu oli ju huumorisaatega, kuid ometigi peaks nali olema õelusevaba – soomlaste oma oli pahatahtlik, madal ja labane. Eks vastavalt sellele on ka kommentaarid. “Räägib riik, kus Oulus lapsi vägistatakse ja tapetakse. Poliitikas on mingid lödipüksid ja immigrante tuuakse hoolega maale. Sest kaua seisnud veri tahab segamist. Soome läheb järjekindlalt Rootsile järele.” Või: “Labased naljad, mis ei aja isegi soomlasi naerma. Hädine „naer” lasti lindilt, see näitab juba saate madalat taset.”

Ehk siis multikulti-Soomele: “Mõelge meist mida tahes, meie mõtleme teist täpselt sama!” Ja küll Põlissoomlaste edu aprillis teilt naljaisu ära võtab!

Allikas: eestinen.fi

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused