Soome rahvuslane Heikki Porkka: Soome õigussüsteem toetab islamistlikku pedofiiliapropagandat

12184316_1046192112110275_2896217813140910457_o

Soome kohtusüsteem määratles (taaskord), et islam on ühiskonnakorraldussüsteem kus pedofiilia näib olevat heakskiidetud käitumisnorm. Selle süsteemi kõige suurem eeskuju on pedofiil, kelle nime mainimisel seoses pedofiiliaga mõistetakse mainija 2000 aastate Soomes kohtulikult süüdi ja karistatakse vihakõne eest!

Yle raadio (riigiraadio Soomes) toimetaja on olnud ühel FB seinal mures, et Põlissoomlased e “persud” (poliitiline partei, kus süüdimõistetu on aktiivselt tegev poliitik) ei karista Sebastian Tynkkyneni aususe eest. Toimetaja arvamus ei ole kellelegi üllatus, sest Soome riigimeedia on andnud juba ammu mõista et riigimeedia toetab muhamedi (mina ei suuda seda nime suure tähega kirjutada) käitumisviisi ja soovitab seda järgida.

Soome riigimeedia on viimastel aastatel positiivselt esitlenud islami esindajaid olgugi et islami a) poliitilis-usuline džihaad b) koraani õpetused c) muhamedi eeskuju ja d) šaria seadus on olnud stuudio külalistele absoluutselt vaieldamatud elemendid, mis kuuluvad iga moslemi elu juurde.

Samal ajal on riigimeedia väga halvasti suhtunud soomlastesse ja välismaalastesse, kes suhtuvad kriitiliselt ja/või keelduvalt nende islami õpetuste vastu, mis on räiges vastuolus läänemaailma kultuuriga, homoseksuaalide inimõigustega ja üldise õiglustundega.

Kui Soome riigimeedia ei oleks nii islamiseeritud, siis Soome riigimeedia esindajad oleks juba ammu imestanud miks Soome kohtusüsteem karistab korduvalt soomlasi, kes ausalt tunnistavad, et islam on pedofiiliat õigustav ”usk”.

Usk – on jutumärkides sellepärast ei mina (autor) pea islamit usuks, vaid peast segi mõrvari ja vägistaja arendatud kultuseks, mis muuseas määrab miljonite kirjaoskamatute ja tööoskuseta moslemite elu. Imaamidele, teistele usku õppinutele, šeikidele ja islami ülikutele on islam vahend, millega saab ühiskonda kontrolli all hoida, meelevaldset rahvast piinata, mõrvata ja seda kõike prohveti õpetustele viidates.

On ajalooline fakt, et sõjalise, poliitilise ja ususekti juhina tegutsenud prohvet oli pedofiil, kes seksis 9 aastase lapsega, kes oli juhtumisi isegi tema naine.

Tohtori.fi –interneti leht määrab pedofiilia järgmiselt: ”Sooline sihtrühma häire, täiskasvanud inimese seksuaalne huvi alla 13 aastaste laste suhtes nii, et selline käitumine tekitab lastele kannatusi.”

Wikipeedia järgi on pedofiilia meditsiiniline määratlus: „Isikul on vähemalt poole aasta jooksul korduvaid tugevaid seksuaalselt erutavaid fantaasiaid, seksuaalseid soove või ta käitub seksuaalselt laste suhtes, kes ei ole saavutanud murdeiga (üldiselt 13 aastased või nooremad). Isik kes on tegutsenud nende ihade ajel või need ihad põhjustavad suuri kannatusi ja probleeme inimsuhetes.”

Islam lubab kuni tänase päevani seksuaalsuhted alaealistega ja seda  paljudes maades. Seega näib, et Soome Vabariigi ringkonnakohtu jaoks ei ole mingit tähtsust faktil, et islam on pedofiiliat aktsepteeriv ja heakskiitev ”usk”.

Soome vabariigi ringkonnakohus hävitab pedofiiliat heakskiitvate otsustega Soome riigi mainet ja annab välismaalastele ettekujutuse, nagu oleks pedofiilia Soomes aksepteeritud. Soome kohtute paljudel kohtunikel ei ole autunnet ega haritust ja lisaks tundub, et paljudel kohtunikel on ka väärastunud maailmakäsitlus, andes mõista et 9 aastasega seksimine ei olegi pedofiilia.

Niisiis tuleks Soomet tänapäeval kutsuda lausa „eesrindlikuks“ maaks, kus pedofiiliat peetakse au asjaks ja pühaks tegevuseks. Nii pühaks, et Soome kohtusüsteem karistab neid inimesi kes pedofiilia pühadust solvavad, siis kui pedofiilia seostub islamiga.

FOTO: Erakogu – pildil Olli Immonen (Põlisoomlaste erakond) vasakul ja loo autor Heikki Porkka paremal

Kommentaarid

2 kommentaari loole “Soome rahvuslane Heikki Porkka: Soome õigussüsteem toetab islamistlikku pedofiiliapropagandat

 1. Avatar
  T. Puidet kirjutas:

  Mis eestlastesse puutub siis saan ma aru, et mis kergelt tulnud see kergelt läinud! (Kuna Eesti taasiseseisvumine toimus sisuliselt ilma otsese võitluse ja verevalamiseta siis võib mõista (kuigi mitte aktsepteerida) iseseisvusest kergekäelist loobumist). Mis soomlastel enese õigustuseks öelda on?

 2. Avatar
  Ahsoo jah kirjutas:

  _Soome kohtute paljudel kohtunikel ei ole autunnet ega haritust ja lisaks tundub, et paljudel kohtunikel on ka väärastunud maailmakäsitlus_

  Väga raske vastu vaielda, samas see ei ole vaid Soome punakohtute probleem. See on samas just rahvuslaste võimalus, kuna jätab “ukse lahti” tänavapoliitikale.

Kommenteerimine on suletud