Soros tunnistas plaani kaotada Euroopa riigipiirid

soros

Miljardärist investor George Soros on tunnistanud, et tema sooviks on kaotada riigipiirid Euroopas, kirjutab Breitbart. Eelmisel nädalal väitis Ungari peaminister Viktor Orbán, et Soros on tahtlikult õhutanud käimasolevat migratsioonikriisi.

“Seda sissetungi juhivad ühelt poolt inimkaubitsejad, teiselt poolt need aktivistid, kes toetavad kõike, mis nõrgestab rahvusriike,” ütles Orbán. “Seda Lääne mõtteviisi ja aktivistide võrku esindab kõige rohkem ilmselt George Soros.”

Soros väitis Bloomberg Businessile saadetud teates, et tema rajatud fondid põhinevad “euroopalikel väärtustel”, millele Ungari tegevus oma piiride kaitsel ja immigrantide sissetungi peatamisel ei vasta.

“Tema plaani järgi on riigipiiride kaitse eesmärgiks ja pagulased takistuseks,” ütles Soros. “Meie plaani järgi on pagulaste kaitse eesmärgiks ja riigipiirid takistuseks.”

George Soros on Euroopa Liidu suur toetaja ja tema Open Society Foundation rahastab immigratsioonipooldajaid Euroopas. Ta on rahastanud vasakpoolseid poliitikuid, nagu Hillary Clinton ja Barack Obama.

Kommentaarid