Stockholmis tapeti nooruk, politsei arvates pole vaja juhtumi pärast muretseda

Maailm,
©AFP/Scanpix
Stockholmi politseil on käed-jalad tööd täis. Pilt on illustratiivne.

Rootsi eemaldub suurte sammudega nii heaolu- kui ka turvalisest riigist.

Stockholmi kesklinna metroojaamas T-Centralen pussitati teisipäeva õhtul kella 21.30 ajal surnuks 17-aastane nooruk.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politsei korraldas peale seda suure haarangu, mille käigus võeti kolmapäeval kinni 4 isikut. Haavata saanud nooruk viidi sündmuskohalt kiirabiga haiglasse, aga tema elu polnud võimalik päästa. Ohver on 17-aastane ja kahtlusalused isikud 17-21-aastased. Rahvust Rootsi politsei mõistagi kellegi puhul ei avalda.

Huvitav aga on politsei reageering. “See polnud juhuslik rünnak. Üldsusel pole põhjust selle juhtumi pärast mingit muret tunda,” ütles politsei valveteenistuse juht Niklas Berglund.

Ilmselt üritab politsei ühiskonda rahustada, et seekord pole tegu kurjategijatega, kes heast peast pussitavad, vaid nad klaarisid lihtsalt arveid. Nii et multikultuursel ühiskonnal pole vaja “uue normaalsuse” pärast muretseda. (SVT-UU)

4 commentsOn Stockholmis tapeti nooruk, politsei arvates pole vaja juhtumi pärast muretseda

 • Avatar
  Leo Viller

  No aga võtame selle kaasaegse Rootsi kuningliku Bernadotte`ide dünastia. Esimene selle dünastia prantsuse päritoluga Rootsi kuningas oli nooruses Prantsuse Suure Revolutsiooni ajal sankülott, kes laskis siis oma rinnale tätoveerida tähendusrikka lause ” Surm kõigi maade kuningatele “. Hiljem oli Napoleoni marssal, kuid reetis Napoleoni. Nii et – juba perekondlikud traditsioonid

 • Avatar

  See pealkiri tundub pigem satiir. “pole vaja muret tunda”, lausel tundub et on teine lausepool kirja panemata – … “Pole vaja muret tunda — neegritega on korras, rootslased ei löönud vastu”.

 • Avatar

  Rootslaste peal on palju aastakümneid kasutatud taktikat ” kiida lolli – loll jookseb”… Nende rahvale ja riigile on pikka aega sisendatud mõtet nende erilisusest, esireas sammuvast innovaatilisest riigist jne., (mida on toetatud ka materiaalse jõukuse võimaldamisega) – ja nad on seda ka uskuma jäänud…
  (Paralleel NSVL-iga täiesti olemas !)
  Nüüd on vaja lolli-kari veel ainult ümber sõrme keerata…

  PS. ETV -s oli aastaid tagasi dok film “Armastus Rootsi moodi” vms., mille kohta pr. Vooglaid ütles tabavalt (ETV kohta), et “tegijal juhtub”…, ja mis paljastab täielikult mismoodi liberaalsete ideedega (neid kõigest “vabastades”…!!!) on rootslastel p. lohku tõmmatud (sots.dem-ide/ liberaalide jne. poolt).
  On vaja natuke ajusid, et neid kaabakaid (sataniste !) läbi näha… !!!

  • Avatar

   … tolles filmis oli valikuliselt palju olulist infot välja jäetud, ning kallutatud oli kõik neegripesade poolt. Arusaamatu oli et tolles filmis autor võrdles Rootsi “heaolu ühiskonda” ainult teise ekstreemse äärmusega — milleks olid näiteks arengumaad. Aga mitte sõnagi polnud võrdluse osas et kuidas oleks olukord võrrelduna teiste maadega kus valge rass, Jaapani, Hiina või ida-euroopa maadega.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused