Suurbritannia ei taha rohkem Aafrika põgenikke

Rubriik Maailm On
Notting_Hill_Carnival_2004_004

Briti konservatiivne valitsus lükkab tagasi euroliidu emissaride nõuded, et riik peaks vastu võtma 60 000 aafriklast. Briti siseminister Theresa May teatas Daily Maili sõnul, et Euroopasse tungivad immigrandid tuleb saata tagasi Aafrikasse.

Aastatepikkune leiboristide valitsus Tony Blairi ja Gordon Browni juhtimisel tõi kaasa massiivse immigratsiooni, mis on parandamatult pööranud pea peale Suurbritannia etnilise koostise. 2010. aasta demograafiliste trendide jätkudes jääks valged vähemusse aastaks 2066, kirjutas ajaleht toona. Nüüd aga on isegi valitsusele kohale jõudnud, et Briti saartele rohkem ei mahu. Riik valmistab ette samme, et peatada Briti saarte üleujutamine Kolmanda Maailma poolt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lisaks Suurbritanniale on oma vastuseisust Euroopa Komisjoni kvoodiplaanidele teatanud näiteks Eesti, Hispaania, Prantsusmaa, Ungari ja Slovakkia.

“Hullumeelne idee on lasta põgenikud oma riiki, selle asemel, et oma piire kaitsta, ja siis öelda teistele, et jagame nad teie vahel ära,” on öelnud Ungari peaminister Viktor Orbán. “See on ebaaus ja ebaväärikas pakkumine. Seega ei saa me seda toetada.”

Viiest suurimast Lääne-Euroopa riigist tahab rohkem immigrante ainsana Saksamaa. Liidukantsler Angela Merkel on pidevalt korrutanud, et “inimeste vaba liikumine” on üks Euroopa Liidu põhialuseid. Merkel on vastu Briti peaministri David Cameroni soovile Suurbritannia piire ise kontrollida. Merkeli sõnul “poleks enam tagasiteed”, kui britid saaks oma piiride üle ise otsustada.

Seega annavad May sõnavõtud lootust, et Briti valitsus on vastu astumas Brüsseli bürokraatidele. Kui Suurbritannia ei nõustu enam olema Euroopa Liidu otsustusõiguseta haldusüksus, vihastab see loomulikult Merkelit, Junckerit ja kõiki globaliste, kelle sooviks on Euroopa muutmine multikultuurseks rahvaste sulatuskatlaks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused