Suurbritannia politsei represseerib neid, kes transseksuaalide sooga “eksivad”

Maailm,
©Scanpix
Transseksuaalid

Briti politsei arreteeris naise, kes nimetas ühte transaktivisti meheks. Kohtuotsusega keelati naisel viidata isiku varasemale meessoo identiteedile.

Breitbart vahendab (viitega Mail on Sunday’le), et 38-aastane Hertfordshire’i elanik Kate Scottow arreteeriti internetis tehtud postituste eest oma 10-aastase autistliku tütre ja 20-kuuse poja juuresolekul.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mind hoiti aresti all seitse tundi [—], alles siis kuulati üle ja lasti seejärel vabaks, kuid alustati uurimist… Mind arreteeriti ahistamise ja pahatahtliku suhtluse süüdistusega, kuna ma solvasin ühte isikut ja nimetasin teda Twitteris vale sooga [ingl k: misgendering].

Politseinikud võtsid naiselt DNA proovi ja sõrmejäljed, lisaks hoiti tema sülearvutit ja mobiiltelefoni konfiskeerituna veel mitu kuud pärast arreteerimist. Hertfordshire’i politsei on arreteerimist kinnitanud. „Suhtume tõsiselt kõikidesse pahatahtliku suhtlusega seotud süüdistustesse,“ ütles politsei esindaja.

Kate Scottow kuulati üle, kuna ta nimetas transaktivist Stephanie Haydenit vale sooga, seda vaidluses teemal, kas transsoolistel peaks olema seaduslik õigus vahetada oma sugu ka kõigest lihtsa eneseidentifitseerimise protsessi kaudu, ilma meditsiinilise sekkumiseta.

Haydeni tegevus on olnud ajalehtede uudistekülgedel ka varem. Nimelt kaebas ta 2018. aastal kohtusse vasakpoolse komöödiakirjaniku Graham Linehani, kes samuti oli nimetanud Haydenit meheks.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused