Suurbritannias hakkab poolkuu võimust võtma – islamiseerumine on täies hoos

Maailm,
©AFP/Scanpix
Moslemid palvetavad Londoni Finsbury pargis.

Inglismaal on moslemite arv ületanud kolme miljoni piiri, mis on suurem kui Walesi või Põhja-Iirimaa rahvaarv.

Ühendkuningriigi statistikaameti (ONS) andmetel on moslemite osakaal suurenenud 2011. aastast alates 16%. Ainuüksi Inglismaal elas 2016. aasta seisuga 3 092 000 moslemit, Walesi rahvaarv (mis hõlmab ka kõiki vähemusi, sh moslemeid) oli viimase seisuga aga 3 063 456 ja Põhja-Iirimaal 1 810 863.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Statistika ei kajasta Suurbritannias illegaalselt elavaid inimesi, kuid isegi sel juhul on moslemite osakaal Inglismaa rahvastikust 5,6%. Samas on moslemikogukondade mõju riigi kultuurile, demograafiale ja sotsiaalsele sidususele palju suurem, kui arvude põhjal eeldada võiks. Moslemitel on kombeks asuda elama teatud piirkondadesse, moodustades nii väga suuri kogukondi.

2011. aasta raporti kohasel jäi moslemite protsent enam kui pooltes kohalikes omavalitsustes küll alla 1%, kuid näiteks Londonis Tower Hamletsis ja Newhamis on moslemeid juba üle 30%.

Statistikaamet tõi välja ka kristlaste osakaalu kiire vähenemise Inglismaal. Ehkki kristlased moodustavad riigi suurima religioosse grupi, on nende osakaal langenud 56,6 protsendile.

Londoni islamiseerumisele viitab ka asjaolu, et Londoni Maida Vale’i islamikeskus pidas avaliku mälestusteenistuse hiljuti Ameerika Ühendriikide vägede poolt tapetud terroristi Qasem Soleimani auks. Keskus oli rahvast puupüsti täis ja tuhanded inimesed palvetasid keskuse juures tänavatel.

Allikasd Breitbart, Mail Online

8 commentsOn Suurbritannias hakkab poolkuu võimust võtma – islamiseerumine on täies hoos

 • Avatar

  UKs on islamiseerumine juba aastakümneid käinud. Süüdlased on samad kes omal ajal lubasid sakslased ära kastreerida.
  Need eelmised kes siin suu vahus parastavad – saage ometigi aru – TEIE/MEIE oleme järgmised.
  Kas te tõesti arvate, et piirdutakse Inglismaa, Saksamaa ja Rootsiga (muude hulgas) – sellised suuri kooslusi on lihtsam õõnestada.
  Baltimaadest pärast lihtsalt sõidetakse üle – nagu omal ajal Stalin tegi ja siis ei ole enam kedagi kes valaks pisaraid meie eest.

 • Avatar

  Kuningannale see värk tundub meeldivat,ilmselt on tal pohh mis sellest tuleb.

 • Avatar

  Meil tuleks endil solidaarsusest õigluse suhtes Iraanile toetust avaldada hoopis.

  • Avatar

   Jah. Normid ja reeglid tulevad rohkem kasuks väikeriigile. Kujutagem nüüd pilti kui Venemaa hakkaks konservatiivseks. Lööks näites USA mahitatud terrorirühmituse liidri, seni tuntud kui Kaitseväe juhataja, lennujaamas raketiga kasti ja siis imestaks millega inimesed küll rahul ei ole…:D

 • Avatar

  Olete te Taavi Soiunen ikka kindel, et seal on vaid üks radikaalne imaam? Ja kui nüüd on nähtud, et sel puhul mingeid sanktsioone ei järgnenud, siis järgmine kord ujub neid radikaale juba karjakaupa pinnale. Neid radikaale on juba piisavalt seal märatsenud. Ma lihtsalt ei mõista Taavi- suguseid pimedaid ja kurte, kes ise seda oksa, millele istuvad, saevad. Islamistid märatsevad Euroopas juba aastaid, aga Taavi-taolised printsesikesed oleks nagu äsja unest ärganud, silm veel ei seleta ja kõrv ei kuule. Teine pururumal on Karl Kivil. Kust küll seesugused tulevad?

 • Avatar

  Iga riik, kes on toetanud Afganistaani, Süüria, Iraagi ja Liibüa segi peksmist peabki selle eest nii vastutama. Seda kutsutakse “rahvuslikuks karmaks” ja Jumala karistuseks. Kui Britanna nüüd Oma riiklikud terroriüksused Iraani saadab, saab vastavat sõjategevust vast näha ka britannias endas. Täita õiglane ju. Britannial aga on kät PALJU rohkemate inimeste veri. Nii India Ghandi no Jumala poolt väljavalitud indiaanirahvaste häving… ei ole mahju, et inglismaa EUst lesta tõmbas. Loidetavasti EU uue juutidele kazukiku avantüüriga kaasa ei lähe.

  • Avatar

   Mulle ka on mõnikord tundunud, et karma. Need kes kõige rohkem natse peksid on nüüd ise natsid oma kodumaal. Ja nendega käitutakse nagu natsidega, nad on täielikult dehumaniseeritud, nende kohta levitatakse kõige ilgemat laimu ja nende represseerimine on inimõigus ja mitte mingid normid ja reeglid ei kehti. Targemad muideks said sellest juba ammu aru, et nad lasksid kuradi karbist välja. Reagani minister James Baker halas juba 1982, et me lõime Hitlerist koletise ja nüüd see koletis õgib meid ennast ära.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Pole hullu moed ikka muutuvad-olid kaabud ja siis tulevad pearätid jne.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused