Süüria “pagulaste” jõhker grupivägistamine Saksamaal

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Saksa piiril

Saksamaal Freiburgis vahistati 18-aastase tütarlapse grupivägistamises kahtlustatuna seitse süürlast ja üks Saksamaa kodanik.

Breitbart vahendab viitega Bildile, et tüdruk ilmselt uimastati eelnevalt ööklubis joogi sisse pandud uimastiga, seejärel veeti metsa alla ja vägistati kuni 15 mehe poolt. Bild on avaldanud ka foto vägistamise arvatavast korraldajast Majd H-st – automaati hoidvast Lähis-Ida päritolu mehest. Majd H oli juba enne tagaotsitav mitme varasema vägivaldse kuriteo eest.

Alternatiiv Saksamaale (AfD) liider Alice Weidel väljendus kuritegu kommenteerides äärmiselt emotsionaalselt: „Meie riigi brutaliseerimist selle saasta poolt ei ole enam võimalik välja kannatada!“

Pärast 2015. aastal alanud massiimmigratsiooni ja Angela Merkeli kuulsat kutset kõigile nn põgenikele tuleb sedalaadi vägivaldseid kuritegusid Saksamaal ette üha sagedamini.

USA president Donald Trumpi on massiimmigratsiooni negatiivsetele mõjudele viitamise pärast rängalt kritiseeritud ja Merkeli rahvusvaheliste sõprade väitel on kuritegevus Saksamaal hoopis vähenenud – seda juhul, kui võrrelda kuritegevuse protsente piisavalt pika perioodi vältel. Näiteks väitsid BBC nn faktikontrollijad, et Saksamaal on kuritegevuse tase viimase 27 aasta madalaim. Kuid paraku tuli neil lisada, et vägivaldsete kuritegude arv on aastatel 2014-2016 tõusnud; mõrvade arv on tõusnud 14,6% ja vägistamiste arv 8%.

Samuti ei jäänud BBC faktikontrollijatel üle muud, kui tunnistada, et asüülitaotlejad, põgenikud või illegaalsed immigrandid moodustasid 2017. aastal 8,5% kõigist kuriteos kahtlustatavatest. Mõrvas kahtlustavate puhul oli nende osakaal 10,4% ja seksuaalkuritegude puhul 11,9%. Saksamaa elanikkonnast moodustavad asüülitaotlejad, põgenikud või illegaalsed immigrandid hetkel 2%.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused