Taani eksminister: üha jõhkramaks muutuv kuritegevus põhineb sisserändel, lahenduseks on väljasaatmine

Rubriik Maailm On
©AFP/Scanpix
Taani endine immigratsiooni- ja integratsiooniminister Inger Støjberg.

Taani endise immigratsiooni- ja integratsiooniministri Inger Støjbergi sõnul on massiline immigratsioon teinud Taanile rohkem halba kui head.

Støjberg tõi Taani lehes B.T. avaldatud arvamusloos välja mitmeid immigratsiooniga seotud probleeme, muuhulgas ka kasvavat kuritegevust ja jõukude vägivallatsemist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mitte Lääne riikidest pärit immigratsiooniga seotud väga selge probleem on kuritegevus. Kurjategijate hulgas on immigrantide osakaal väga suur,“ kirjutas ta ja lisas, et sama seis on ka Taani vanglates. „Mitte Lääne riikidest tulnud immigrantidest ja nende järeltulijatest kurjategijate protsent on võrreldes nende tegeliku osakaaluga Taani rahvastikust 225.“

Selle aasta alguses avaldas mõttekoda Unitos raporti, mille kohaselt on Somaalia päritolu meestel väga suur kalduvus kuritegelikule käitumisele. Ligi 62% alla 30-aastastest Somaalia meestest on mõistetud süüdi mõnes kuriteos. Liibanoni immigrantide puhul oli see osakaal 60% ja marokolastel 52%, Taani põliselanike puhul aga 18%.

Støjberg märkis ka, et kuriteod muutuvad järjest jõhkramaks, toimub üha rohkem suvalisi rünnakuid ja tulistamisi. Støjbergi väitel kasutavad Taani immigrantide jõugud ära kodutuid, sundides neid müüma narkootikume, pressides neilt välja toetusrahasid ja vastuhaku korral on tulnud isegi ette inimeste sõrmede mahalõikamist. „On täiesti skandaalne, et ühiskonna kõige haavatumaid koheldakse selliselt ning see näitab selgelt nende sisserändajate küünilisust ning korra ja austuse puudumist ülejäänud Taani ühiskonna suhtes,“ ütles ta.

Støjbergi sõnul on olukorra lahendamiseks vaid üks võimalus: Taanist väljasaatmine. Igasuguseid erinevaid rehabilitatsiooniprogramme pidas ta immigrantidest gängiliikmete puhul mahavisatud vaevaks. „Nad naeravad meie üle, kui meie, oma parimas usus, üritame neid integreerida ühiskonda, sest tegelikult on asi just nimelt selles, et nad ei taha olla osa Taanist,“ kirjutas Støjberg. „Kuid irve nende näolt kaob ja asendub meeleheite ning pisaratega kohe, kui nad istuvad kohtupingis ja neid ähvardab maalt väljasaatmine.“

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused