Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tahaks karjuda – Lääne liberaalid, vabaduse kaitsjad, miks te ei näe, mida tehakse taas armeenlastega?

30.09.2023
Liberaalne Lääs märkab üle Vahemere ronivaid täies elujõus musti mehi, aga mitte armeenia naisi ja lapsi.
© Scanpix

Armeenlased elasid enam kui sajand tagasi üle ränga genotsiidi, jäädes ilma poolest oma kodumaast, mille võtsid türklased. Nüüd ajalugu kordub, kodumaa võetakse idapoolsetelt armeenlastelt ja liberaalne Lääs on vait.

BNS vahendab kahte uudist.

Esimene: “Mägi-Karabahhist on Armeeniasse jõudnud ligi 100 000 inimest, teatas reede õhtul Armeenia valitsus. “Praeguse seisuga on Mägi-Karabahhist Armeeniasse saabunud 98 625 sunnitud ümberasujat,” ütles peaminister Nikol Pašinjani pressisekretär Nazeli Baghdasarjan. Ametlikel andmetel elas Mägi-Karabahhis umbes 120 000 armeenlast.”

Teine: “Aserbaidžaani võimud kavatsevad tagada järgmise kolme aasta jooksul rohkem kui 100 000 aseri tagasipöördumise Ida-Zangezuri ja Mägi-Karabahhi, teatas reedel president Ilham Alijev.”

Tegu on ühe rahva väljaajamisega kodumaalt ja asendamisega teise rahvaga. See ei loe, et Mägi-Karabahhia ehk Artsahh oli Aserbaidžaani osa – selle andis aseritele Lenin, kes tahtis rahvaid konfliktis hoida ning kinkis “Nõukogude Aserbaidžaanile” armeenlaste Nahhitševani ja Artsahhi.

Masendav on see, et Läänest kostab väga tagasihoidlikke reageeringuid sellisele ajaloolisele kuritööle. Liberaalne Lääs on uusmarksismist nakatunult minetanud kõik vabaduseideaalid ja tegeleb pigem eurooplaste suukorvistamise kui armeenlaste kaitsmisega.

Lääne rändepoliitikas ilmnevad üha enam rassistlikud alatoonid – Aafrika väljarändajaid võetakse igal ajal ja igas olukorras vastu, samas kui ukraina põgenikele seatakse juba piire ette. Näiteks Saksamaa, kes toetab kompromissitult Vahemere paadirännet, kontrollib juba oma idapiire Poola ja Tšehhiga. Ju siis on ka armeenlased “liiga valged”.

Uued Uudised