Teadlaste pöördumine: “There is no climate emergency!” ehk kliima eriolukorda pole

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Kliimavõitluse anonüümne nägu.

Eile kirjutasid Uued Uudised, et  samal ajal kui lapsed tänaval marssisid, laulsid ja tantsisid, esitas aga enam kui 500 teadlast ja kliimaprofessionaali ÜROle ettepaneku korraldada kliimamuutuste teemal tõeline ja avatud debatt.

„Kliimateadus peaks olema vähem poliitiline ja kliimapoliitika peaks olema rohkem teaduslik,“ kirjutasid teadlased oma deklaratsioonis, mis kannab nime “There is no climate emergency!” Kõnelause dokumendi leiab SIIT.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pariisi kliimaleppe järgi peavad CO2 emissiooni vähendama just lääneriigid, mitte sedavõrd Aasia, Aafrika, Hiina, Venemaa. Ka Hiinat koheldakse arengumaana. Milleni see viib? Kuna Trump on kliimahüsteeria suhtes skeptiline, siis jääb ainult EL, kes läheb sisendatud enesehävituse teed?

Kogu kliimavõitlus kiirgab praegu seda, et kliimaga pole sellel mingit pistmist, küll aga poliitika ja ideoloogiaga.

LOE LISAKS:
Soros rahastab kliimapaanikat, teadlased aga ütlevad, et erakorralist olukorda pole ja kliimavõitlus on hetketrend

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused