Tommy Robinson – liberaal ja pedofiiliaohvrite kaitsja, keda kujutatakse islamofoobina

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Tommy Robinson vanglast vabanemisel.

Eesti peavoolumeedia levitab libauudiseid, võttes need üle globalismimeelselt agentuurilt France Presse.

Nii kirjutab BNS: Facebook sulges teisipäeval Briti paremäärmusliku aktivisti Tommy Robinsoni konto, mis rikkus “kogukonna standardeid”, edendades “organiseeritud vihkamist” ja muud keelatud käitumist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

USA sotsiaalmeediahiiu teatel suleti Robinsoni Facebooki ja Instagrami konto, sest kogukonnastandardid keelavad “vihakõne, mis võib luua hirmutamise õhkkonna ja teatud gruppide kõrvalejätmise”.

“Tommy Robinsoni Facebooki leht on korduvalt neid standardeid rikkunud, postitades materjale, mis kasutavad dehumaniseerivat keelt ja üleskutseid vägivallale moslemite vastu,” teatas Facebook. “Samuti on ta käitunud viisil, mis rikub organiseeritud vihkamist puudutavaid eeskirju,” lisati teates.

Kogu see uudis kubiseb täielikust valedest. Kõigepealt on Tommy Robinson deklareerinud avalikult, et ta on liberaal. Lisaks kaitseb ta aktiivselt ka geisid islamiäärmuslaste eest. Peamine rünnak tema vastu aga algas siis, kui Tommy Robinson hakkas paljastama islamipedofiilide kohtuasja materjalide kaudu kuritegude tegelikku tausta.

Tommy Robinson tõi avalikkuse ette islamimaffia koletu vägivalla noorte inglise tüdrukute kallal, mis on kestnud pikki aastaid – pedofiilid sunnivad neid keha müüma, tarvitavad nende kallal vägivalda ja karistavad julmalt. Tegu on lausa tööstusmahuga pedofiiliaga, mida Briti riik üritab igati varjata, sest tegu on moslemitega ja neid kaitstakse. Suurbritannia on massiimmigratsiooni tõttu muutumas islami kontrolli all olevaks riigiks.

Mitmed neist kaabakatest on siiski kohtu alla saadud ja Tommy Robinson on neid istungeid kajastanud, saades kaela kogu Suurbritannia korrumpeerunud kohtusüsteemi. Mõne aja eest mõisteti ta mitmeteks kuudeks vangi ja saadeti islamimaffia kontrollitavasse vanglasse, kuid tema tuntuse tõttu ei õnnestunud meest seal kurjategijate kätega kõrvaldada.

Kui Facebook Tommy Robinsoni konto sulges, siis ilmselgelt moslemikuritegevuse paljastamise eest. Lugejatel aga tasub teada, et kui uudis kannab allikana viidet AFP (Agence France-Presse), siis tasub seda teistpidiselt mõista.

Loe ka: Briti õigussüsteem kaitseb küll võõraid omade eest, kuid omi võõraste eest mitte

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused