Tommy Robinson sai moslemipedofiilide paljastamise eest Vaba Ajakirjanike Ühenduse auhinna

Maailm,
- Updated
©ZUMAPRESS.Com/Scanpix
Tommy Robinson.

Laupäeval, 18. jaanuaril anti Taani parlamendis üle 2019. aasta Free Press Society (Vaba Ajakirjanduse Ühendus) auhind, mis seekord läks Tommy Robinsonile.

Suurbritannia islamiseerumise vastu võitlevale Tommy Robinsonile anti auhind moslemipedofiilide jõugu kohtuistungi kajastamise eest Suurbritannias, mille eest mõisteti ta 13 kuuks vangi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Free Press Society kõneisiku Tania Grothi sõnul ei olnud võimalik auhinna üleandmistseremooniat vabalt reklaamida, kuna Facebook blokeeris kõik sellega seotud postitused ja peavoolumeedia keeldus seda kajastamast. Robinson külastas Taani parlamenti Taani Rahvapartei saadiku Marie Karupi kutsel. Karupi sõnul said nad enne üritust hulgaliselt ähvardusi Antifalt, seetõttu tuli korraldada auhinnatseremoonia tugevdatud turvameetmete all.

Taani parlamendis peetud kõnes toonitas Robinson, et Euroopa rahvad on kaotamas oma vabadust, seda vabadust, mille eest võitlesid meie esivanemad. „Minu jaoks on fundamentaalne sõnavabadus õigus kritiseerida,“ ütles ta. Ühtlasi toonitas Robinson, et ta on äärmusislami vastane ja näeb selgelt, kuidas Suurbritannia islamiseerub. Robinson alustas oma tegevust 2009. aastal. Ta hakkas tooma avalikkuse ette moslemiäärmuslaste varjatud kuritegusid, kuid teda ignoreeriti. Algusest peale nimetati teda rassistiks.

Oma pikas kõnes, mille jooksul näitas Robinson hulgaliselt enda filmitud videoid, mis paljastasid peavoolumeedia ja Suurbritannia ametnike kahepalgelisust ning valesid, kritiseeris ta väga teravalt praegust peavoolumeediat, kelle abiga on kleebitud Robinsonile ja kõigile Euroopa migratsioonivastastele parteidele külge paremäärmuslaste silt.

„Mõistsin väga kiiresti, et meedia ei tule üritustele ja demonstratsioonidele kohale sugugi mitte selleks, et kajastada tõde,“ sõnas Robinson ja tõi terve rea näiteid Briti meedia manipulatsioonidest.  Robinsoni esitletud videoklippidel võis näha, kuidas politsei on Robinsoni mitmel korral provotseerinud ning kuidas hiljem on neist olukordadest koostatud pahupidi pööratud uudis – uudis sellest, kuidas vägivaldne rassist ja paremäärmuslane Robinson taas tegutseb.

„Kunagi arvasin ma, et meedia on kohal, et raporteerida neutraalselt sündmusi, kuid väga kiiresti õppisin, et see pole nii,“ kordas Robinson. „Seejärel avastasin uuesti, kui võimas on sotsiaalmeedia. Hakkasin levitama oma videoid seal, need olid väga edukad,“ ütles Robinson. „Mul oli kolm miljonit sotsiaalmeedia jälgijat.“

Vastusena sulges establishment Robinsoni sotsiaalmeediakontod. Lisaks on massiliselt blokeeritud ka Robinsoni toetavate inimeste kontosid. Või nagu ütles Taani Facebooki esindaja Robinsoni esitletud videoklipis: „Meie reeglid ei keela otseselt Tommy Robinsoni mainimist. Te võite näiteks kirjutada, et ta ei meeldi teile või et ta on idioot.“

Facebooki esindaja kinnitab klipis, et FB-l on olemas nimekiri inimestest, kes tegelevad „vihakõne“ levitamisega ja et Facebook ei luba neid inimesi toetada. Selle üle otsustab teatud seltskond Facebookis, vajadusel koostöös väliste ekspertidega. Robinsoni kommentaar: „Sedalaadi tsensuur hirmutab mind. Silicon Valley võim inimeste üle hirmutab mind. [—] Ja nüüdseks on kadunud võimalus kuulda loo teist poolt.“

Samas toob Robinson näitena moslemiühenduse Muslim Brotherhood’s Offcial English Site’i (moslemite vennaskonna ametlik Inglise leht), mis on põhimõtteliselt terrorirühmituse FB leht, kuid mida ei ole ära keelatud.

„Me põletame praegu sõna otseses mõttes raamatuid,“ ütles Robinson ja viitas tõsiasjale, et Amazon ei luba oma kodulehel enam müüa Tommy Robinsoni kirjutatud raamatuid. Samas on Amazonist võimalik osta erinevates keeltes Hitleri „Mein Kampfi“.

Kui YouTube otsustas Tommy Robinsoni kanalit mitte sulgeda, avaldati selleks survet väljastpoolt, näiteks soovitas Ühendkuningriigi tolleaegne kultuuriminister Jeremy Wright, et YouTube vaataks veel kord üle Robinsoni kanalit puudutava otsuse ja leiboristide aseesimees Tom Watson lausa nõudis kanali sulgemist.

Tommy Robinson meenutas liikumist „Free Tommy Robinson“ (ingl k: vabastage Tommy Robinson) ja seda, kuidas 40 000 inimest protesteeris Ühendkuningriigi parlamendi juures Robinsoni vangistamise vastu. Meedia aga tegeles samal ajal taas tema nime mustamise ja valetamisega.

Arvukates artiklites ja telesaadetest korrutati järjest: Tommy Robinson tunnistas ennast süüdi. „Ükski ajakirjanik ei viibinud juures, kui ma andsin tunnistust ja sõna “süüdi” ei lipsanud seal kordagi üle mu huulte,“ rääkis Robinson ja näitas koopiat apellatsioonimenetluse protokollist, mille alusel vabastas ülemkohus Robinsoni ennetähtaegselt ning milles seisab must-valgel, et edasikaebajalt [Robinsonilt] ei küsitud kordagi, kas ta tunnistab end süüdi või mitte.

Järgmise sammuna tuli meedia välja looga sellest, kuidas Robinson on naisepeksja. Igasugused tõendid selle kohta puudusid ja puuduvad endiselt. Robinson näitas publikule salaja filmitud klippi sellest, kuidas BBC ajakirjanik John Sweeney plaanib lõigata kokku klippi Robinsoni kahjustamiseks: „Me teeme sellest mingi sugudega seotud loo, seksiga seotud loo Robinsoni vastu [naerab].“

„Seega, ma olen rassist, ma olen paremäärmuslane, ma olen naisepeksja ja mu sotsiaalmeediakontod on suletud. Mul puudub hääl,“ ütleb Robinson ja küsib: „Mida ma siis olen teinud? Ma kritiseerin islamit. Miks ei või islamit kritiseerida? Ma kasutan islami kritiseerimiseks oma sõnavabadust.“

Allikas: YouTube

Hoiatus – selle loo levitamise eest Facebookis võib saada blokeeringu või konto sulgemise.

5 commentsOn Tommy Robinson sai moslemipedofiilide paljastamise eest Vaba Ajakirjanike Ühenduse auhinna

 • Avatar

  Tommy Robinsoni võitlus ei ole olnud ainult vägistmaisgängide vastu vaid kogu islamiseerumise vastu.
  Kaks viidet Briti uudistele mis näitavad kui hull olukord on – isegi peavoolu meedia ei suuda/ei taha enam peita moslmeite kuritegelikku pealetungi.
  Moslmeite sooritatud tänavakuriteod on kasvutempos – nugadega inimeste vigastamine ja tapmine on “trend” ja uus normaalsus.
  Rahvas nõuab Londoni linnapea “pead” – kuna tegu on moslemiga kes on aegade jooksul näidanud oma poolehoidu valgete genotsiidile Briti saartel.
  https://www.bbc.com/news/uk-42749089
  https://www.rt.com/uk/478698-london-stabbings-three-killed/

 • Avatar
  Koit Pärn

  Eestis tavaliselt Tommy Robinsoni positiivne mainimine facebooki konto sulgemisega ei päädi, küll aga on see nii mitmes põhjamaa riigis.

 • Avatar

  Ah et võib selle artikli jagamise eest saada Hatebuki konto blokeerimise või sulgemise?
  Mis siis. Sealt peaks juba mõnda aega toimuma terveksjäänud mõistusega inimeste massiline põgenemine. Alternatiive on piisavalt.

 • Avatar

  Aga ainult rahu nagu ütles kuulus Karlsson katuselt – kõik toimub plaanipäraselt . EU juhtkonna plaanipäraselt.
  Kuna islam on tunnistatud sektiks kes on suuteline murdma Euroopa valgete selgroogu siis on sellest saanud bolsevistliku EURoopa pailaps.
  Lisan paar viidet ja soovitan allikatega tutvuda – sela selgitatakse üksikasjalikult kes ja miks ründab Euroopat ja põliseid eurooplasi.
  Ja ei maksa unustada, et need oleme ka MEIE ehk eestlased – ka meie pea kohal ripub bolsevstlik kirves – kas suudame vastu seista – selles on küsimus…
  https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html
  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

  AGA JÕUDU TOMMY ROBINSON – SA VÕITLED MEIE KÕIGI EEST.

  • Avatar
   vk.com/prooton

   Tuleb vahet teha sunniitidel, kes siia tormi tulevad, ning shiiadel, kellest enamus polegi üldse semiidid, ehk araablased, vaid hoopis pärsia aarjalased. Semiitide kuritegudest võiks ikkagi juut ja mossadi agent Epsteini ja tolle seosed näiteks semiit Bin Salmaniga, selle saatkonna laibatükeldajaga keda Trupster kaitseb välja tuua.

   Miskipärast neid sunniite, igast mõõdukat mässulist ja muud me riigipead toetavad, nagu toetab ka Iisrael, kusjuures organisatsioon israAid sai Saksamaalt veel immigrantide päästmise preemia, aga Iraan, kes võitleb selle eest, et ISIS oleks Süüriast ja iraagist kadunud, ning saaks moodustatud kaitsva shiia poolkuu ( Iisraeli suurim hirm! ) , sellise, mis oleks nagu Gaddaffi punn pagulaste pudeli ees, see on demoniseeritud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused