Tony Abbott: kliimakultuse tagajärjed võivad lääneriigid Kolmanda maailma tasemele viia

Maailm,
- Updated
©EPA/Scanpix
25-aastase poliitikustaažiga Austraalia endine peaminister Tony Abbott.

Austraalia endine peaminister Tony Abbott rääkis Iisraeli rahvusringhäälingule antud intervjuus, et paljud poliitikud on sattunud nn kliimakultuse haardesse ja suruvad läbi poliitikat, mis võib viia Lääne riikide langemise kolmanda maailma tasemele.

„Mitte mingil juhul ei tohiks tegeleda meie tööstuse õõnestamisega, ei tohiks avaldada lisasurvet inimeste kodukuludele ja riskida nii kliimamuutuste sildi all kolmanda maailma tasemele langemisega. Pean silmas seda, et meil tuleb talitada neis asjus mõistlikult ja tasakaalukalt,“ rääkis Abbott.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Parempoolsete vaadetega endine peaminister ennustas, et ehkki praegu ollakse veel suuresti kliimakultuse haardes, tekitatakse sellesama kliimakultuse nimel ellu viidatavate poliitikatega tagajärgi, mis äratavad inimesed taas üles. Tema sõnul on kliimapoliitika tagajärjed niivõrd karmid, et inimesed lihtsalt ei nõustu nendega. Ta nimetas näiteks Prantsuse kollaste vestide liikumist, kelle protestide tõttu oli president Emmanuel Macron sunnitud loobuma oma plaanist tõsta kütusemakse.

„Mul on tunne, et Lääs on viimase kümnendi jooksul iseendas tõsiselt kahtlema löönud ja seda on veelgi süvendanud liikumiste tõus – nagu näiteks kliimakultus –, mida võib põhimõtteliselt nimetada uuteks religioonideks. Lisaks ka jätkuv islamiäärmusluse oht…“ selgitas Abbott.

Ta avaldas tunnustust USA presidendile Donald Trumpile, keda ta nimetas küll väga ebatraditsiooniliseks presidendiks, kuid kelle samme USA sõjaväe tugevdamisel, majanduskasvule kaasa aitamisel ja kommunistliku Hiina strateegilise rivaalina tunnistamisel ta kiitis. Abbott tunnustas ka Suurbritannia peaministri Boris Johnsoni kindlameelsust riigi suveräänsuse taastamisel ja kritiseeris Euroopa Liidu jõetust oma piiride kaitsmisel.

Allikas: Breitbart

2 commentsOn Tony Abbott: kliimakultuse tagajärjed võivad lääneriigid Kolmanda maailma tasemele viia

 • Avatar
  Allan Kiik

  Kolmanda maailma inimestel pole midagi viga, nad on oma olukorraga harjunud ja ei oska sageli muud tahtagi. See on väga erinev sellest mida klimatismi-hüsteeriaga nakatunud raiped meil korraldavad – kui neil lastakse takistamatult laamendada, oleme me varsti tagasi keskajas, ilma elektri, kütuste, vee ja toiduta.
  Kirjaoskajad kes loevad teaduskirjandust teavad väga hästi, et süsihappegaasi-kliimakatastroofi hüpotees kukkus kokku juba üle 20 aasta tagasi, siis kui Antarktika jää puursüdamikke uurivad paleoklimatoloogid tegid ühemõtteliselt kindlaks, et süsihappegaasi taseme tõus järgneb sajanditepikkuse hilinemisega kliima soojenemisele, olles seega ookeanide soojenemise tagajärg, mitte soojenemise põhjus! Ainult täielik stultus saab tõsise näoga kinnitada, et põhjus võib tulla ka 800 aastat peale tagajärge, just seda väidavad kõik grandinäljas petised keda millegipärast ikka veel teadlasteks peetakse! See oli eksitus, tegijal juhtub, alguses ei olnud võimalik parema resolutsiooniga kui umbes 1000 aastat jääsüdamikke dateerida, aastal 1998 aga saavutati uus tase ja peale seda on häbitu pettus nõuda maksumaksjalt raha ning valetada selle eest näkku absurdset umbluud kliimakriisist, mida ei ole mõõdetud reaalsete andmete pealt mitte kusagilt näha (tõsi, mõned andmestikud on võltsitud äpardunud hüpoteesiga paremini kokku sobima aga parimad – näiteks satelliitidelt mõõdetud temperatuurid – on endiselt korralikud ja seal ei ole katastroofilisest soojenemisest jälgegi).

 • Avatar

  N6ukogude Liit takistas arengut.
  Euron6ukogude Liit sunnib peale taandarengut.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused