Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Topeltmoraal: lastetuse uuringud on tabu, aga homod lasku käia

16.08.2023
EL ja LGBT
© Scanpix

Lastetuse uuringud ajal, mil Eesti sündimus oli sajandi madalaim, olevat lastetutele naistele solvavad? Samas, riigi poolt miljonitega toetatud, noori naisi enda sandistamisele õhutava ja ebanormaalsust propageeriva seltskonna poolt 15-aastastele suunavate “küsitluste” läbiviimist peetakse vägagi kohaseks, toob EKRE poliitik Kert Kingo välja näite Euroopa Liidu algatatud küsitlusest LGBTQ teemadel, kus muu hulgas küsitakse sootunnuste ja seksuaalse sättumuse kohta.

„See näitab selgelt, millised on valitsevate libaeestlaste prioriteedid. Kus on siin see paljuräägitud eetika?“ küsib Kingo retooriliselt.

Küsitluse tutvustusest saab lugeda:

Teie ees on Euroopa lesbide, geide, biseksuaalsete, transsooliste, intersooliste, mittebinaarsete ning teiste soomääratlustele mitte vastavate inimeste seas läbi viidava küsitluse kolmas osa. Küsitlusele oodatakse vastama kõiki, kes peavad ennast LGBTIQ inimeseks, kes on vähemalt 15-aastased ja kes elavad Euroopa Liidus, Albaanias, Serbias või Põhja-Makedoonias.

ELi LGBTIQ teemalist küsitlust korraldab Euroopa Liidu Põhiõiguste Ameti (FRA) tellimusel uuringufirma Agilis SA, kes teeb selle käigus koostööd uuringufirmaga Metron Analysis SA ning Homo Evolution organisatsiooniga.

 

Vaata siit:

https://www.lgbtiqsurvey.eu/lgbtiq/?campaign_id=7…