Trump: 2020 kampaania tegemine saab olema kergem kui 2016. aastal

Maailm,
©Scanpix
Donald Trump

USA president Donald Trump rääkis intervjuus Breitbart News’ile, et usub oma pooldajatesse ja sellesse, et nad toetavad teda 2020. aasta presidendivalimistel veelgi rohkem.

„Nad [Trumpi toetajad] on targemad ja tugevamad ja nad näevad hullupööra vaeva,“ ütles Trump Valge Maja Ovaalkabinetis antud intervjuus. „Ja välja tuli see; nad tulid orgudest ja jõgedest, nad tulid igalt poolt. Kui aus olla, te ju mäletate. Keegi ei teadnud, et nad on olemas. Ja nemad ongi päris inimesed. Nemad on päriselt suured inimesed.“

Küsimusele, kas Trump usub, et needsamad inimesed tulevad välja ja toetavad teda uuesti 2020. aastal, vastas Trump, et tema tagasivalimist toetab arvatavasti isegi rohkem inimesi.

Trump kiitis edusamme ravikindlustusreformi muutmisel, rõhutades ka vastuvõetud „Right to Try“ seadust (seadus, mis lubab raskelt haigetel patsientidel kasutada soovi korral ka eksperimentaalravimeid) ja veteranide ravikindlustuse variante.

„Vaadake, mida me oleme teinud; oleme teinud palju – nagu üks liberaalist kommentaator ütles, et ükskõik kas ta [Trump] meeldib inimestele või mitte, aga ta on teinud palju rohkem, kui ta esialgu lubas,“ ütles Trump. „Oleme teinud asju, mida keegi ei pidanud võimalikuks.“

Trump mainis ka, et tervishoiu teemaga ei olda veel sugugi lõpetatud ning et valitsusel on suured plaanid.

Trump usub, et uue kampaania tegemine saab olema kergem, kui seda oli 2016. aasta kampaania, sest nüüd on tal juba olemas vastav kogemus. „Minu meelest oleme teinud suurepärast tööd,“ ütles Trump. „Ma arvan, et seekord on kõik palju lihtsam, sest nüüd saan ma öelda – vaadake, mida ma olen juba teinud. Oleme vähendanud makse ja regulatsioone, ja kõik need asjad, mida oleme teinud,“ rääkis Trump.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused