Trump on suutnud kahjuliku massiimmigratsiooni kontrolli alla võtta

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Donald Trump toetajate ees 2.10.18

President Donald Trumpi „Ameerika ennekõike!“ poliitika immigratsioonikava võib mõjuda stabiliseerivalt USA ennenägematult kiirele rahvastikukasvule. Trumpi kava näeb ette immigratsiooni vähendamist ja illegaalse immigratsiooni peatamist.

Breitbart vahendab, et uuringufirma NumbersUSA hiljutise statistika kohaselt kasvaks massilise seadusliku immigratsiooni jätkudes USA rahvastik 2060. aastaks 404 miljoni residendini. Viimastel aastatel on USA võtnud vastu üle 1,5 miljoni immigrandi aastas. Nelja järgmise kümnendi jooksul tähendaks see 75 miljonit uut immigranti.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Trumpi immigratsiooni piiramise kava, RAISE Act, aitaks stabiliseerida rahvastikukasvu; seaduslikult riiki saabuvate immigrantide arvu tahetakse piirata 500 000 inimeseni aastas ja lisaks tahetakse tugevdada kontrolli illegaalse immigratsiooni üle, mis ühtlasi tagaks ka selle, et töökohad USA-s ei läheks illegaalide kätte. Juhul kui kava vastu võetaks ja ellu viidaks, stabiliseeruks rahvastikukasv USA-s 2040. aastaks 354 residendi juures.

RAISE Act aitaks kaasa ka palkade tõusule ja Ameerika keskklassi ja töölisklassi elukvaliteedi paranemisele. Umbes 50% ameeriklastest toetab seadusliku immigratsiooni piiramist ja mustanahalised toetavad immigratsiooni veelgi rangemat piiramist, 250 000-ni inimeseni aastas.

2016. aastal jõudis seaduslike ja ebaseaduslike immigrantide arv USA-s 44 miljonini ja praeguste trendide jätkudes moodustavad immigrandid aastaks 2023 USA rahvastikust ligi 15%.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused