Trump võrdleb rahutusi sotsialismi pealetungiga: “Need inimesed on vandaalid, teatud mõttes terroristid.”

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Donald Trump

USA president Donald Trump kutsus möödunud nädalal üles vabariiklasi kohtlema karmimalt Ameerika linnades märatsevaid terroristlikke vasakpoolseid.

„Need inimesed on vandaalid, agitaatorid, teatud mõttes terroristid,“ ütles Trump.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

President kommenteeris jätkuvaid mässe Fox Newsi saatejuhile Sean Hannity’le, seda vastusena ühe Wisconsini elaniku küsimusele vägivallatsemiste kohta Wisconsini osariigis, vahendab Breitbart.

Väidetavalt peksis grupp vägivaldseid protestijaid läbi Milwaukee demokraadist senaatori Tim Carpenteri, kui too üritas neid filmida. „Nad peksid läbi demokraadi, kes juhtumisi oli ka gei. Ja ilmselt oli ta seal neid toetamas või midagi,“ ütles Trump Carpenterile viidates.

„Demokraadid leiavad, et see on tore, kui nad meie riigi hävitavad. Praegu toimuv on väga haige,“ lisas Trump.

President hoiatas ka vabariiklasi ja kutsus neid üles olema vandaalitsejate vastu karmim.

„Vabariiklased peavad tegutsema karmimalt ja ma räägin neile seda kogu aeg, sest nad lihtsalt vaatavad pealt. Nad tahavad olla poliitiliselt korrektsed. Nende arvates on kohutav öelda midagi halba.“

Trumpi sõnul võib ta jätkuvalt suurendada märatsejate vastu kasutatavat jõudu ja võrdles rahutusi sotsialismi pealetungiga riikides nagu näiteks Venetsueela.

„Enam ei saa olla poliitiliselt korrektne, sest me võitleme siin praegu millegi väga ohtlikuga,“ ütles Trump.

 

5 commentsOn Trump võrdleb rahutusi sotsialismi pealetungiga: “Need inimesed on vandaalid, teatud mõttes terroristid.”

 • Avatar

  Aga vaatame liikuvat pilti ja mõtleme kuhu see “moodne” maailma on jõudnud!!!
  https://banned.video/watch?id=5efbb2b5672706002f38331e

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Olete ise demokraatia nime all igal pool maailmas õhutanud mässusid ja neid ka ohtralt finantseerinud-nüüd ka endal kodus käes !
  Neegri surm pole selle mässu põhjus vaid aastaid pinna all vindunud ebavõrdsus,mure tuleviku pärast jne.
  Riigi võlg on üle 20 triljoni ja inimestele pole sellest eriti midagi laekunud st.terved linnad on lastud getostuda,kuritegevus on maailma kõrgeim jne! Pill tuleb pika ilu peale !

  • Avatar

   No Venemaal on õnneks kõik palju parem….aga ikkagi kibelevad venelased, olgu rikkad või vaesed, Ameerikasse, kasvõi müüvad oma ema maha, et aga vihatud Ameerikasse jõuda.

 • Avatar

  Trump soovib,et keegi teine tema eest riigis korda looks ja vastutaks. Olin temast paremal arvamusel.

 • Avatar

  No selle koha peal teeb mr president vaestele ajaloolostele vandaalidele liiga: nood Lääne- Rooma Impeeriumi vaenavad hõimud ning nende kuulus kuningas Geiserich ajasid lihtsalt oma ajaloolist asja, st kehtestasis end tolles pulbitsevas Suure Rahvasterände aegses maailmas, kus nõrgad ja mökud lihtsalt löödi laiali ning kõrvuni maa sisse! 🙂 Seda hästi lühidalt. Aga, mis puutub käesoleval ajal USA-s märatsevat vasakpoolset lumpenit lisaks latiinosid ja käest ära läinud neegreid, siis inimkõntsaga pole vaja pidada küll mingeid läbirääkimisi. Esiteks ei ole kellegagi läbi rääkida ja teiseks ei pea taolise bandega mingid lepped, kuna rahu vältimiseks leiutatakse kohe uued ja mittetäidetavad “nõudmised”! Pealegi peab jänkide riigivõim ükskord ometi ennast kehtestama hakkama, enne, kui see inimsaast riigi ja ühiskonna lõplikult põhja ajab! Seega: Laadida! Sihtida! Tuld!.. Või on kellelgi pehme- või tühisüdamelisel lollpeal illusioone, et veekahuri, kummikuuli ja vana hää nuiaga siin veel midagi saavutab!? Esmalt sõjaseisukord, komandanditund, sotsiaalvõrgustike ajutine sulgemine, täielik meediakontroll- kõik see ca kaheks nädalaks ja siis reaalne keelutund ja rööv-mõrtsukkriminaalidega marodööridega kohapeal klaarida… Nt kinkida neile lühikese kahetsuse ja pika köie… Nonii, küll nüü mõned arvavad, et olen Üks Ilge Meremõrtsukas! Onju nii? Olgu, olen, aga pakkuge siis hää lahendus, palun!!! Seda kampa oleks vähemasti ehmatada vaja, mitte nende ees põlvitada, nutta ulguda ja neegrite saapaid lakkuda! 🙁 🙁 🙁 🙁

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused