Trumpi administratsioon on võtnud tagasi enam kui 800 Obama-aegset regulatsiooni

Maailm,
- Updated

USA president Donald Trumpi administratsioon jätkab oma lubaduse täitmist seoses president Obama ajal vastu võetud regulatsioonide läbivaatamise ja tagasivõtmisega. Sel nädalal teatas administratsioon, et on peatanud enam kui 800 Obama-aegset regulatsiooni.

Raporti kohaselt on Trumpi administratsioon viinud lõpule 469 planeeritud regulatsioonide tagasivõtmist. Tegemist on peamiselt regulatsioonidega, mis võeti vastu möödunud sügisel enne Trumpi ametisse astumist. Ametnikud on vaadanud läbi veel 391 regulatsiooni, mille osas on võetud vastu otsus edasiseks täpsemaks aruteluks. Plaanis on ka tühistada, läbi vaadata või edasi lükata umbes 300 energiatootmise ja keskkonnakaitsega seotud regulatsiooni.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Trumpi administratsioon on seega teinud esimese kuue ametis oldud kuu jooksul palju rohkem, kui esialgu lubatud ja likvideerinud iga ühe uue regulatsiooni kohta 16 vana.

„Tegemist on tõepoolest väga põhimõttelise regulatsioone puudutava reformiga ja ümberorienteerumisega regulatsioonide osas,“ ütles Neomi Rao Halduse ja Eelarve Büroost.

Tänu Trumpi administratsiooni jõupingutustele on hoitud regulatsioonide kulude pealt kokku miljardeid dollareid.

Allikas: Townhall      tõlkis ja refereeris Triin van Doorsalaer

FOTO: Scanpix

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused