Trumpi edupositsiooni valimiste eel püütakse summutada „arvamusküsitlustega“

Maailm,
©Scanpix
President Donald Trump peegeldab suure osa ameeriklaste soovi muuta riik paremaks.

Donald Trumpi kampaania kommunikatsioonijuht Tim Murtaugh ütles möödunud nädalal antud intervjuus, et presidendivalimiste eelsed arvamusküsitlused on suunatud president Trumpi valijate „entusiasmi summutamisele“.

Murtaugh` sõnul püütakse luua teatud narratiivi ja arvamusküsitlused on koostatud konkreetse eesmärgiga vähendada Trumpi valijate entusiasmi. „On ilmselge, et need küsitlused on koostatud ainult selleks, et teha seda ühte asja, mis on nende eesmärk,“ ütles Murtaugh sada päeva enne valimisi Breitbart News Saturday’le.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta viitas kahele hiljutisele CNN-i ja Quinnipiaci arvamusküsitlusele, mille valimi moodustas vaid 24% end vabariiklastena identifitseerinud vastajatest: „24%, s.o vähem kui veerand riigist. Seda võrreldes lävepakuküsitlustega vabariiklaste valimisaktiivsusest 2016 ja 2018, mis oli 33%. See tähendab, et nad lihtsalt kustutasid ära enam kui veerand vabariiklasi ja ütlesid, okei, siin on meie küsitlus. Ja loomulikult näitab see, et Joe Biden juhib. Aga me teame, et meie presidenti toetatakse tohutu entusiasmiga.“

Murtaugh arvates on Trumpi peamised hääled nende valimiste eel kõrgemad kui ühegi teise ametis olnud presidendi peamised hääled enne tagasivalimist. „Need ületavad kahe- ja kolmekordselt Barack Obama hääli enne tagasivalimist, ja George W. Bushi omadest ei tasu üldse rääkida,“ ütles ta.

Lisaks usub Murtaugh, et ehkki riiklikud arvamusküsitlused teevad kahju, ei suuda need varjata seda, kui palju suurem on Trumpi valijate entusiasm võrreldes Bideni valijate omaga. „Me teame, et meie hääletajad, president Trumpi hääletajad, on valmis Trumpi poolt hääletamise nimel minema kasvõi läbi seina. Ja me teame ka, et Joe Bideni nimel ei ole selleks valmis keegi,“ ütles ta.

Ka Trumpi kampaania vanemnõunik David Bossie sõnul on Trumpi positsioon praegu väga kindel. „Peavoolumeedia tahab teid panna uskuma vastupidist, kuna nad võitlevad nii pühendunult tema löömisele, ja on seda teinud juba neli aastat.“

Tema sõnul on tagasivalimine seotud võtmeosariikidega ja mitte riiklike arvamusküsitlustega. „Olulised on ilmselgelt valijad, äärmiselt aktiivsed valijad igas võtmeosariigis eraldi ja nendeks on Florida, Põhja-Carolina, Arizona ja isegi Georgia,“ ütles Bossie.

Tema sõnul muutub Bideni olukord üha enam võrreldavaks Hillary Clintoni omaga. „Vaikne enamus, Breitbarti jälgijad, on need, kes tulevad valimispäeval välja. Nad ei ole ehk nähtavad iga minut ja iga päev, seda vasakpoolsete ja peavoolumeedia tegevuse tõttu, kuid nad lähevad päris kindlasti valima,“ lisas Bossie.

Ta meenutas, et 27. juulil 1988 näitas New York Timesi küsitlus, et demokraatide presidendikandidaat Michael Dukakis juhib 55%-ga vabariiklaste kandidaadi Gearoge W. Bushi ees. „Sada päeva hiljem võitis Bush 40 osariigis ja saavutas ülekaaluka võidu.“

Allikas: Breitbart

9 commentsOn Trumpi edupositsiooni valimiste eel püütakse summutada „arvamusküsitlustega“

 • Avatar

  Rehvormgrupeeringu toetus on ju ka pidevalt MEGAKÕRGE. Tore ju, siis pole neil opositsioonis igav olla – koos oma SUURE toetusega on ju palju põnevam 😀

 • Avatar

  Breitbart on lähisida sektsioonis tõestanud, et tegu on jultunult valetava, sõda ja konflikti propageeriva sionistliku ajupesumeediaga. Võtke välja Iraani kajastavad artiklid, ning te näete seda ise. Iraan oleks nagu mingi kinnisidee. Enamus sektsiooni artiklitest on Iraani suunal ja alati ülimalt negatiivsed. Ka Süüriat püütakse mutta trampida, aga seal on kommentaatorid suutnud seni ajupesu jultumust vähendada. Irvitatakse loo autorite üle.

  • Avatar

   Andrew Breitbart adopteeriti juudi perre ja teine tähtis nina seal Larry Solov on täitsa juut.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Kas mitte Vanga pole öelnud,et pärast neegrist presidenti tuleb viimane st.Trump valitakse kindlalt tagasi !

 • Avatar

  Järjest enam süveneb minus arvamus, et mr Trumpi võidu korral asuvad demokraadid , antifad, jm kõikvõimalik vasakpoolne ja kommunistlik kõnts avalikult riigipööret organiseerima, kuna neil enam mingit tagasihaoidmist ja hirmu ei ole, et sõjaseisukord kehtestatakse, armee tänavatele tuuakse ning märatsejad ja marodöörid kohapeal maha lastakse.
  Ja kõik see globalistide ja marksistide korraldatud sigadus lõpeb Kodusõjaga 2.0 ning Ameerika Ühendriikide lagunemisega.
  Loodan et president Donald Trumpil on piisavalt mune, et raudse käega lumpeni ja bolševismi haigestunud saasta maha surumiseks, elimneerimiseks hoiukohtadesse ja vajadusel likvideerimiseks. muidu lõpeb see uue kodusõja ja riigi lagunemisega, meile on see aga tõepoolest Maailmalõpp ja Idast tõusva Uue Punase Päikese Ajastu algus…
  God Bless America!

  PS Meil siin aga on EKRE-l viimane aeg võtta tõsiselt käsile vastupropaganda aktiviseerimine, sh portaali “Uued Uudised” ümberformateerimine.
  See portaal ei kõlba hetkel kassiperssegi! Liiga väheaktiivne.
  Oige-uimane- leige, artiklid- uudised on 70% lihtsalt lahjad teavitused. Puuduvad teoreetilised, põhjalikud artiklid, intervjuud , materjalid, lühidalt see väljaanne ei ole veenev, ei täida oma eesmärki, ei koonda rahvuslik konservatiivselt mõtlevaid inimesi. Olukord nõuab, ka korralikult tasemel telekanai loomist, algul kasvõi SinuTorus+ pidev säutsumine Twitteris jm.
  WANAKURAT,SELLLINE UIMAKANATSEMINE MÕJUB HALVASTI TULEVASTEL KOHALIKEL VALIMISTEL JA LAASTAVALT JÄRGMISTEL RIIGIKOGU VALIMISTEL!
  Vaenlane tõepoolest ei maga ja kasutab täiel rindel neo- marksistidest- globalistidest infiltreeritud kogu peavoolumeediat ja selle liike täiest mahus rahvuslaste, eesti rahva ja valitsuskoalitsiooni vastu ja seda kogu raevu ja halastamatusega, sest neile on see ellujäämisküsimus võimu mõttes. Ka nurka aetud rott hakkab vastu ja kargab suurele koerale ninna, olen seda näinud. Sama moodi käituvad meie vaseliinliberastid+ punased sotsid, ei midagi uut siin taeva all.

  • Avatar

   EKRE saags olla infosõjas 90% aktiivsem, oma telekanali loomine pole ilmselt neile ülejõu käiv. Uued Uudised peaksid muutuma rohkem ka päevakajaliseks, näiteks kajastamaa liiklusõnnetusi ja koroonajuhtumite arvu, et meelitada siia ka mitte poliitikast huvituvaid inimesi. Lisaks saaks ju ekre erinevates sotsiaalmeediakanalites laieneda, praegu on ekre facebook, aga korralikku twitterit pole. Lisaks ka alternatiivsotsiaalmeedia, nagu Gab, kui zuckerberg peaks ekre facebookis kinni panema. Ja ekrel on ju umbes 8800 liiget, neist igaüks võiks vähemalt ühe netikommentaari päevas teha.

 • Avatar

  Sarnaseid “arvamusküsitlusi” on meil Eestiski hulgaliselt avaldatud. Neil, kes soovivad valimistulemusi mõjutada, on väga sarnane käekiri. Ja loomulikult vaba voli oma “arvamusküsitlusi” meedias lehvitada.

 • Avatar

  Täpselt sama tehti ka Eestis kui Trump valiti presidendiks. Arvamusküsitlused ennustasid muudkui Hillaryt aga kui Trump valiti siis öeldi, et keegi ei oodanud seda, et nii palju inimesi maalt tuleb valima 😀

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused