Trumpi maksulangetused on aidanud kaasa väikeettevõtluse arengule

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Pärast seda, kui USA president Donald Trump makse langetas, pöördus majandus tõusule. Tööpuudus USA-s on viimase 49 aasta madalaim ehk 3,7%.

Ligi 80% USA sertifitseeritud raamatupidajatest leiab, et president Donald Trumpi maksulangetused on aidanud kaasa väikeettevõtluse arengule. Selline tulemus selgus Job Creators Networki poolt tellitud küsitlusest.

Breitbart vahendab, et küsitlusele vastas 102 raamatupidajat, kes esindavad enam kui 5500 väikeettevõtet USAs. Ligi 80% neist usub, et maksulangetused on tulnud väikeettevõtlusele kasuks. Lisaks arvas ligi 76% vastanutest, et maksulangetused on aidanud kaasa ka majanduse üldisele edendamisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Tulemused näitavad selgelt, et inimesed, kes päriselt on kursis väikeettevõtete finantsolukorraga peavad maksulangetusi positiivseks,“ ütles Job Creators Networki president ja tegevjuht Alfredo Ortiz. „2018. aastal vastuvõetud seadused, mis langetasid makse, on võimaldanud väikeettevõtetel kogu riigis edeneda ja see on ühtlasi aidanud kaasa viimase kümnendi suurimale majanduskasvule.“

Breitbart Newsi majandustoimetaja John Carney nimetab maksulangetustega kaasnenud positiivseid aspekte:

Kaks kolmandikku USA maksumaksjatest maksavad 2018. aastal teenitud tulu pealt vähem makse (allikas Tax Policy Center). Vähenenud on 81% keskmist tulu teenivate töötajate maksumäär. Maksutõus 100 USD või rohkem kaasneb vaid 5,5%-le kõigist maksumaksjatest ja suurem osa neist on kõrgepalgalised. 48% maksumaksjatel väheneb maksumäär enam kui 500 dollari võrra.

Veebruaris avaldatud arvamusküsitluse kohaselt toetab president Donald Trumpi maksureformi 51% ameeriklastest.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused