Trumpi ründav demokraat Nancy Pelosi on hoopiski ise Ukraina afääridesse segatud

Maailm,
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
Nancy Pelosi on üks Trumpi ägedamalt ründavatest demokraatidest, kellel on paraku endal luukered kapis.

USA esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi poeg Paul Pelosi Jr külastas 2017. aastal Ukrainat, et kohtuda seal äriteemalisteks vestlusteks valitsuse esindajatega.

Päevavalgele on tulnud andmed, mille kohaselt oli Paul Pelosi Jr Ukrainaga äri teinud gaasiettevõtte üks juhtpersoone ning tema ema, Nancy Pelosi esines isegi ühes ettevõtte promovideos.

Uudise tõi sel nädalal avalikkuse ette ajakirjanik Patrick Howley, kes twitterdas: „PÕMM! Nancy Pelosi poeg Paul Pelosi Jr (kes käis Ukrainas 2017) oli Viscoili juhatuse liige ning juht sellega seotud ettevõttes NRGLab, mis AJAS ENERGIAäri UKRAINAS! Ja Nancy Pelosi esines ettevõtte ühes promovideos: https://www.youtube.com/watch?v=g1KfU5ifhqE …“

Paul Pelosi Jr käis Kiievis 2017. aasta juulis, enda sõnul selleks, et arutada Ukraina valitsusega koostööd noorte jalgpalli edendamiseks. Patrick Howley aga leidis kinnitust tõsiasjale, et Pelosi Jr oli olnud varasemalt juhtival positsioonil energiaettevõtetes Viscoil Group ja NRGLab.

2013. aasta märtsis postitas NRGLab Youtube’i kaks promovideod. Üks neist algas klipiga, kus Nancy Pelosi räägib energiatõhusatest tehnoloogiatest. Hiljem jätkub video kaadritega Paul Pelosi Jr-st. Video kirjeldusest võib lugeda: „Paul Pelosi Jr on Viscoil Groupi ja NTGLabi juhtkonna liige. Ta on pühendunud puhta energia välja arendamisele, mis asendaks transpordis bensiini- ja diislikütuse.“

Teine video kinnitab, et NRGLab teeb koostööd Ukrainaga. Video kirjeldusest võib lugeda: „Walter Afanasieff, Brandon Stone, Mika Newton [Ukrainas sündinud laulja] ja paljud teised kunstnikud aitavad aktiivselt kaasa Viscoil Groupi ja NRGLabi puhta tehnoloogia promomisele. Näiteks aitas Mika Newton kaasa õiguste saamisele ehitada SH-boxide [energiatõhusate generaatorite] tehas Ukrainasse.“

Praegu on Viscoili tegevus California osariigi sekretäri käsul peatatud. Ettevõtte on registreeritud aastast 2009 Escondinos, Californias. 2010. aastast on selle juhtidena nimetatud kahte meest, David Strawni ja Moskvas elavat Sergei Sorokoni.

Paul Pelosi Jr aga oli veel ka ettevõtte Natural Blue Resources kaasasutaja, mida sai 2014. aastal süüdistuse kindlustuspettuses. 2015. aastal juhtis Nancy Pelosi kongressi delegatsiooni Ukrainas, mille käigus arutati muuhulgas ka energiajulgeolekuga seotud küsimus.

Allikas: Infowars

Refereeris Triin van Doorslaer

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused