Tšehhi peaminister keeldus merele jäänud migrantide vastuvõtmisest – see olevat “tee põrgusse”

Massiimmigratsioon tähendab Euroopa hukku.

Eesti ühiskond peab hoolega jälgima, et globalistide kannupoiss Jüri Ratas ei avaks “teed põrgusse” ehk siis et Eesti ei võtaks vastu Tšehhile tehtud ettepanekut.

Itaalia soov, et Euroopa Liidu liikmesriigid võtaksid vastu osa 450-st maabumiskeelu saanud migrandist, on “tee põrgusse”, ütles Tšehhi peaminister Andrej Babiš pühapäeval. Prantsusmaa ja Malta on juba nõustunud võtma vastu kumbki 50 migranti, vahendab BNS.

“Just nagu teised EL-i peaministrid, sain ka mina kirja Itaalia peaministrilt (Giuseppe) Contelt… milles ta tahab, et EL hoolitseks umbes 450 merele jäänud inimese eest,” kirjutas Babiš Twitteris. “Selline lähenemine on tee põrgusse,” lisas 63-aastane valitsusjuht.

“Sellise lähenemisega ainult motiveeritakse smugeldajaid ja suurendatakse nende sissetulekut. Meie riik ei võta ühtegi migranti,” ütles Babiš, kelle sõnul tuleb tugineda “vabatahtlikkuse printsiibile”.

“Me peame aitama migrante riikides, kust nad tulnud on, Euroopa piiride taga, et takistada neid teele asumast,” ütles Babiš.

Kõnealused migrandid olid alustanud teekonda Liibüast ühes puupaadis, mida märgati reede varahommikul Malta jurisdiktsiooni all olevates vetes.

Itaalia siseminister Matteo Salvini keeldus reedel migrandid päästnud kahele Frontexi alusele Itaalia sadamaid avamast ja andis mõista, et nad peaksid suunduma lõunasse “Liibüa või Malta suunas”.

Kommentaarid