Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tundmatute sõdurite tootmisliin

-
27.02.2022

Nagu teada, lõi Ukraina valitsus spetsiaalse veebilehekülje, et aidata venemaalastel tuvastada sõjas vangi langenud või hukkunud lähedasi.

Sellel saab jälgida teateid hukkunutest ja vangilangenutest. Veebileheküljel on galerii hukkunute dokumendipiltidest ja vangistatute piltidest. Et inimesed teaksid, mis juhtus nende sõtta saadetud isade, poegade, vendade ja meestega.

Kahjuks eelistab Venemaa juhtkond „teadmata kadunud“ ja „tundmatuid sõdureid. Ehho Moskvõ teatab, et peaprokuratuuri otsuse alusel kandis Roskomnadzor saidi „Otsi omi“ keelatud saitide nimekirja.

Lehekülg on blokeeritud ja omaksed ei saa midagi teada. Nii on võimule mugavam.

Brüsselist aga teatatakse, et Euroopa Liit keelab telekanali Russia Today ülekanded ja agentuuri Sputnik töö liikmesriikides. Sellest teatas täna konverentsil Brüsselis Euroopa komisjoni president Ursula von der Leyen.

„Me keelame Euroliidus Kremli meediamasina – riigile kuuluvad Russia Today ja Sputniku ning ka nende tütarkompaniid,“ kinnitas ta. „Me töötame välja instrumendid, mille abil saab takistada toksilise ja kahjustava desinformatsiooni Euroopas.“

Ivan Makarov