Tuntud USA senaator: liberaale ühendavast Antifa liikumisest on saanud vihane ja sallimatu terroristlik organisatsioon, mis tuleks keelustada

Maailm,
- Updated
©Reuters
Fašismi vastu võitlevast Antifast on saanud terroristlik organisatsioon, mille liikmed on vihased ja sallimatud radikaalid, kes viivad oma äärmuslikku agendat ellu agressiivset vägivalda kasutades.

USA vabariiklasest senaator ja vabariiklaste endine presidendikandidaat Ted Cruz tahab keelustada fašismivastase Antifa liikumise, nimetades seda terroristlikuks organisatsiooniks.

Ted Cruzi eestvedamisel koostatud resolutsioon (loe originaalteksti siit!) kutsub USA senatit üles nimetama Antifat siseriiklikuks terroristlikuks organisatsiooniks; mõistma ühemõtteliselt hukka Antifa grupeeringute vägivaldsed aktsioonid; toetama seda, et ükskõik milline grupeering või organisatsioon USAs saaks väljendada oma arvamust ilma vägivallata ja ähvardusi esitamata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Resolutsiooni kaasautor senaator Bill Cassidy ütles neljapäeval oma avalduses:„Antifa liikmed on terroristid, vägivaldsed türannid, kes n-ö võitlevad fašismi vastu tegutsedes ise fašistidena, seda liberaalsete privileegide kaitse all.“

Senaator Cruz nimetas Antifat terroristlikuks organisatsiooniks, mille liikmed on vihased ja sallimatud radikaalid, kes viivad oma äärmuslikku agendat ellu agressiivset vägivalda kasutades.

Vägivallatsemise tõenditena viitasid senaatorid Antifa erinevatele agressiivsetele aktsioonidele, nagu näiteks USA immigratsiooni ja tolliameti peakontori ümbruse okupeerimine, ameti töötajate kohta isikliku teabe levitamine internetis ja videole jäädvustatud konservatiivse ajakirjaniku Andi Ngi ründamine Portlandis toimunud demonstratsiooni ajal.

Eestis edendavad Antifa jutupunkte eelkõige sotsiaaldemokraadid, Reformierakond ja liikumine “Kõigi Eesti”. Füüsilise vägivalla kasutamiseni ei ole nad (veel) jõudnud.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused