Turgutus kommionudele: britid asusid kuueaastatele lastele seksuaalelu õpetama

Maailm,
©ZUMAPRES.com/Scanpix
Laste ärakasutamine on tohutu – sellel pildil kuulavad nad küll kliimahüsteeriku Greta Thunbergi juttu, kuid seegi tähendab, et neist tehakse juba enne lapsepõlve lõppemist täiskasvanud. Pilt on illustratiivne.

Suurbritannias on laste varase seksualiseerimisega mindud nii kaugele, et koolis õpetatakse kõigest kuue aastaseid lapsi kohustuslikus korras oma genitaale puudutama ja n-ö stimuleerima. Tegemist on vastuolulise programmi „All About Me“ [ingl k: kõik minu kohta] raames läbiviidavate tundidega, mis on muudetud kohustuslikuks juba sadades algkoolides.

Paljud vanemad on aga mures ja pahased ning leiavad, et uus suhte- ja seksuaalõpetuse programm tegeleb nende laste varajase seksualiseerimisega. Ühe poisi vanemad rääkisid, et võtsid oma lapse tundidest ära, kuna selline lähenemine häiris neid väga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

All About Me programm on käivitatud Warwickshire County omavalitsuse eestvedamisel 241 algkoolis ja järgmisel aastal liituvad sellega ilmselt ka mitmed teised omavalitsused, kuna tegemist on valitsuse poolt sisse viidud muudatusega suhte- ja seksuaalõpetusse.

Pereväärtuste eest seisjad ja religioossed grupid hoiatavad aga, et haridusministeeriumi poolt kirja pandud väga ebamäärased juhised on tekitanud olukorra, kus seksuaalõpe jõuab liiga väikeste lasteni ning paljud vanemad ei pruugi sellega nõustuda.

Isegi uue suhte- ja seksuaalõpetuse programmi sisse viimist toetanud poliitikud on nüüd avaldanud muret. Konservatiivist parlamendiliige David Davies ütles, et nii tema kui ka paljud teised lapsevanemad on väga pahased ja peavad kuue aastastele lastele seksuaalõppe andmist täiesti sobimatuks. „Nimetatud tundidega on mindud valitsusepoolsetest juhistest väga kaugele ja neis tegeletakse väga ilmselgelt väikeste laste seksualiseerimisega,“ leidis Davies.

Daily Mail vahendab, et õpetajad olid väidetavalt selgitanud tunnis kuue kuni kümne aastastele lastele „iseenda katsumise reegleid“. Lisaks on kuue ja seitsme aastastele lastele mõeldud õppeplaanis sees „reeglid enese seksuaalse stimuleerimise“ kohta.

Õpetajatele soovitatakse selgitada lastele, kuidas paljudele inimestele meeldib end n-ö kõdistada, mis võib tunduda mõnusana. Ühtlasi juhendatakse lapsi, kuidas puudutada oma genitaale ja selgitatakse, et kuigi mõned inimesed võivad pidada niisugust asja „inetuks“ on see tegelikult „täiesti normaalne“.

Ka Eestis on juba olnud laste varase seksualiseerimise juhtumeid, tuntuim neist on lasteaedades lastele nn unnutamist õpetamas käinud Rita Holm.

Allikas: Daily Mail

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused