Üha enam selgub tõde, et info Trumpi Vene-sidemete kohta oli libauudis

Maailm,
©Internet
Demokraatide viha Trumpi vastu on nii suur, et alatused tulevad riburada.

Ühiskonnateadlane Peeter Espak kommenteerib sotsiaalmeedias lääne meediasse vaikselt imbuvaid tõdemusi, et levitatud info Trumpi Vene-sidemete kohta oli puhas pettus.

“New York Timesis tunnistati vist esimest korda, et Trumpi seostamine Venemaaga 2016. aasta valimiste kontekstis oli pettus – “a hoax“.

Kui USA üks kõige progessiivsemaid demokraatliku partei väljaandeid lõpuks miskit sellist avaldab, siis on küll selline tunne, et kuskil USA mõjukoridorides on hakatud aru saama, et hetke demokraatlik partei ei ole enam võimeline järgmisi valimisi võitma ja orienteerutakse juba varakult ümber uuele perioodile.

Tegu küll NYT kolumnistiga, kuid siiski – demokraatliku partei väljaanded üldiselt ei hälbi parteiliinist ning propagandanarratiive levitatakse süstemaatiliselt või siis võetakse info lihtsalt eetrist maha ja edasi on täielik vaikus. Edasisi analüüse või vabandusi valeks osutunud infole üldiselt ei saabu. Oleks nüüd mõni Eesti väljanne ka, kes toimunud pettust võtaks analüüsida!”

Toimetuselt: Eestis siiski sellele loota ei maksa – alles levitati hoogsalt täiesti sisutühja uudist, et “Kohus mõistis Trumpi endise nõuniku Bannoni süüdi kongressi solvamises”, seega kasutab siinne meedia ära kõike, et trumpi diskrediteerida.

I Was Wrong About Trump Voters

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused