Ühe mõistliku inimese kohta kaks hüsteerikut: Euroopa Parlament kuulutas välja kliimakriisi

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Saastav Hiina liigub samas majandusliku edu suunas.

Euroopa Parlament kuulutas sümboolse sammuna välja kliimakriisi, et teema oleks uue Euroopa Komisjoni päevakorras kogu aeg tähtsal kohal.

Parlament toetas häältega 429-225 ja 19 erapooletut ettepanekut nimetada kliimamuutusest põhjustatud keskkonnakatsumused “hädaolukorraks”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sammu algatanud Pascal Canfin ütles, et sellega sai Euroopast esimene manner, kus kuulutati välja kliima- ja keskkonnakriis. Tema sõnul täitis europarlament sellega Euroopa kodanike ootused.

Kahjuks pole kodanikelt keegi nende ootuste kohta küsinud. Mis aga puutub Euroopa kliima- ja keskkonnakriisi, siis Kolmandas maailmas on see kümneid kordi hullem. Piisab vaid sellest, kui üle vaadata populaarne saade “Kaks kanget Indias” – nii saastatud linna nagu Mumbai, Euroopas ei kohta. Rääkimata kliimanõudeid sõnades toetavast, kuid tegudes eiravast Hiinast.

Euroopa Parlamendi otsus on üdini kahekeelne, sest näitaks prantslaste uraanikaevandused Nigeris on sealsete tuareegide asuala muutnud keskkonnakatastroofi piirkonnaks. (BNS-UU)

One commentOn Ühe mõistliku inimese kohta kaks hüsteerikut: Euroopa Parlament kuulutas välja kliimakriisi

  • Avatar

    United Nations Agenda 2030, tolleks aastaks tahab UN olla igas riigis osaline seadusemääraja (annad näpu võtab käe, nagu EU). Üks maailma valitsus tahetakse panna avalikult jõusse läbi “kliimakriisi vastu võitlemise”. Siin pole midagi sümboolset vaid sihikindla suuna töö vili, mis tuleb välja erinevatel kujudel internationaalsete võimude kokkumängu alusel, need kes ei austa piire ega rahvusi (praktikas), vaid manipuleerivad rahvaid tegema nende tahet, avalikult ja salamisi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused