Ülbitsev Juncker paljastas maski alt euroautokraadi tõeliselt vihkajaliku palge

Maailm,
©AFP/Scanpix
Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker on tuntud oma ebaadekvaatse käitumise poolest.

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker kiitles intervjuus Poola meediale, et euroskeptilised kandidaadid hoitakse Brüsselis olulistest ametikohtadest hoolega eemal, ükskõik kui hea tulemuse nad peagi toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel ka teevad.

Breitbart vahendab, et Junckeri sõnul ei muuda valimistulemused midagi ja isegi kui rahvusmeelsed ja euroskeptilised parteid saavad europarlamendis olulise positsiooni, ei aeglusta see kuidagi globalistliku EL-i integreerimisprotsessi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Need, kes toetavad neil valimistel rumalat natsionalismi, maksavad selle eest teatud hinda,“ ütles Euroopa Komisjoni president ähvardavalt ja lisas: „Sellest küll ei teata midagi, ent ma olen lükanud tagasi kuus volinikukandidaati, kelle rahvuslikud valitsused mulle esitasid.“

„Pidage meeles, et valitsused saavad volinikke ainult välja pakkuda. President [Euroopa Komisjoni president] on see, kes nad heaks kiidab ja nende vastutusalad kinnitab,“ teatas bürokraat, keda keegi demokraatlikul teel valinud ei ole.

Intervjuus Rzeczpospolitale mainis Juncker põlglikult, et ei ole tegelikult vahet, kas novembris toimuvatel Poola üldvalimistel võidab valitsuspartei Õigus ja Õiglus (PiS) Brüsseli poolt toetatud opositsioon. Tema sõnul ei lahku Poola EL-ist finantsilistel kaalutlustel nagunii.

„Poolakad ei taha sellest kõigest ilma jääda,“ teatas Juncker enesekindlalt, ehkki lisas siis, et tema meelest ei peaks Lääne-Euroopa arvama, justkui oleks Poola liidus ainult raha pärast.

Intervjuus tuli ka juttu Euroopa Komisjoni otsusest kehtestada Poolale sanktsioonid seoses kohtureformiga. „Õigusriik on EL-i nurgakivi,“ väitis Juncker, kinnitades, et kui teatud riigid lubavadki endale aeg-ajalt mõningast allumatust, sõltuvalt sellest, kes on võimul, siis on ta üsna kindel, et mõne aasta pärast neid probleeme enam ei esine.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused