Ungari: Euroopa Komisjon nimetab valeuudisteks ka neid otsuseid, mida ta on juba teinud

Maailm,
©AFP/Scanpix
Ungari valitsuse kampaaniaplakat.

Ungari rahvusmeelse valitsuse ja globalistliku Euroopa Komisjoni vastasseis jätkub ning isegi tugevneb.

Euroopa Komisjon ründas Ungari valitsuse meediakampaaniat, mis paneb vastutuse Ungari survestamise eest sisserände osas Euroopa Komisjoni presidendile Jean-Claude Junckerile ja skandaalsele miljardärile George Sorosele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Viktor Orbáni algatatud kampaania piltidel on kujutatud Sorose ja Junckeri naeratavaid nägusid tekstiga „Teil on õigus teada, milleks Brüssel valmistub!“ Kampaania sõnum on, et  EL kavatseb kehtestada sisserändajate kohustuslikud ümberpaigutamiskvoodid, nõrgestada liikmesriikide piirikaitseõigusi ja lihtsustada sisserändajatele viisa andmist.

“Brüssel ei ole viimaste aastate kohutavatest terrorirünnakutest midagi õppinud,” ütles peaminister Viktor Orbán. “Ta tahab tuua Euroopasse veel rohkem migrante. Bürokraadid valmistuvad uute meetmetega migratsiooni kannustama.”

Viktor Orbán avalikustas nimekirja EL-i seitsmest meetmest migratsiooni taganttõukamiseks. Ühena neist püütakse kärpida liikmesriikide õigust oma piiri kaitsta, kavas on ka anda rohkem raha migratsiooni toetavatele poliitilistele rühmitustele, kärpida finantsabi migratsiooni vastustavatele riikidele ning anda migrantidele ettemakstud krediitkaardid.

“Me tahame kaitsta oma julgeolekut ja kristlikku kultuuri,” teatas peaminister ja hoiatas, et Brüsseli bürokraadid püüavad oma eesmärgi saavutamiseks immigratsiooni vastustavate riikide vastupanu murda.

Euroopa Komisjon, kes on vihane Ungari mitmete sammude üle, sealhulgas ka otsuse üle muuta karistatavaks illegaalsele immigratsioonile kaasaaitamist, nimetas pressiesindaja kaudu Ungari süüdistust valeuudisteks, desinformatsiooniks  ja vandenõuteooriaks.

Ungari valitsus aga teatas, et Euroopa Komisjon koostab juba rände edendamise tööplaani. „Viimastel aastatel oleme mitmel korral näinud, et komisjon nimetab isegi kõige ilmsemaid asju desinformatsiooniks ja valedeks, olles ise neid juba ellu viimas,” ütles ajakirjanikele Ungari peaministri büroo riigisekretär Zoltan Kovacs.

Näitena tõi ta selle, et kuigi Euroopa Komisjon eitab, et ta kavatseb võtta kasutusele sisserändajate viisa, on ta juba hääletanud nn humanitaarrändajate viisade kasutuselevõtmise üle. Nende viisade kaudu „institutsionaliseerib Euroopa Liit mis tahes maailmajaost  sisserändamise protsessi” ELi liikmesriikide saatkondade kaudu, nagu sõnastas riigisekretär.

Kovacs ütles, et hoopis Ungari on kaheksa aastat olnud desinformatsioonikampaania sihtmärk ja rahvusvahelised meediakanalid on ehitanud Ungari suhtes narratiivi, mis on täielikus vastuolus reaalsusega.

Allikad: Voice of Europe, BNS

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused