Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ungari majandusteadlane: Globaalsed jõud tahavad hävitada valge Euroopa

11.01.2016
Laadime sisu...

Ungari telekanalis Echo TV esines 8. jaanuaril dr. László Bogár, endine poliitik ja juhtiv Ungari majandusteadlane, kelle sõnul on praegu toimuv immigratsioonilaine suunatud globaalsete jõudude poolt, kelle eesmärgiks on mitmekümne aasta pikkused kodusõjad Euroopas ja seeläbi valge Euroopa hävitamine. Bogár arutas selle üle ajakirjanik Zsolt Bayeriga, kes on Ungari valitsuspartei Fideszi üks asutajaid.

“Armas Globaalne Võim, me teame muidugi väga hästi, et sa eksisteerid,” ütles Bogár otse-eetris. “Ja et su fundamentaalne eesmärk on kõige inimliku ja väärika hävitamine. Sa usud, et praegu on valgetel eurooplastel seda endiselt liiga palju alles, ning seetõttu tuleb alustada Euroopa kõige rikkamast ja organiseeritumast osast – saksa keelt kõnelevatest maadest ja Skandinaaviast, sest sa tahad tõestada, et võid teha mida iganes soovid.”

“Nii et vaatame tõele näkku. Probleem ei ole lihtsalt selles [Euroopasse imporditud] globaalses saastas. See on protsessi lõpptulemus. Me võime tegelda selle lõpptulemusega, aga kui me ei mõista probleemi olemust, ja kui me ei suuda seda protsessi globaalses võimustruktuuris lämmatada, siis me lõpuks teeme ikkagi nendega koostööd. Nagu me tegime seda ka Euroopa Liidus,” lisas majandusteadlane.