Ungari välisminister: ÜRO suunaku migratsiooni mahitamiseks raisatav raha terrorismiga võitlemiseks

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Ungari välisminister Péter Szijjárto.

Ungari välisminister Péter Szijjárto ütles teisipäeval Viinis toimunud terrorismivastase võitluse konverentsil, et ÜRO raiskab meeletult raha migratsiooni mahitamisele, mis on ohuks kogu maailmale. Péter Szijjárto leidis, et seda raha tuleks kasutada hoopis terrorismiga võitlemiseks.

Hungary Today vahendab, et Szijjárto sõnul kujutab massilise migratsiooni edendamine endast väga tõsist ohtu kogu inimkonnale.

Szijjárto sõnul julgustab ka Eestis palju pahandust tekitanud vastuoluline ÜRO rändelepe (Global Compact for Migration) inimesi oma kodumaalt lahkuma ja nii on ohustatud terved regioonid ja riigid, mis jäävad migrantide teele.

„Me kutsume ÜRO-d üles lisama oma eelarvesse ka terrorismi vastase võitluse… ja kulutama vähem migratsioonile,“ ütles Szijjárto konverentsil, mille organiseerijateks olid ÜRO, Euroopa Julgeoleku‑ ja Koostööorganisatsioon (OSCE) ning Šveits.

Varem on Szijjártó korduvalt kinnitanud, et Ungari ei võta omaks ei multikultuurilisust ega ka massimigratsiooni ning soosib demograafilise olukorra ja tööturu probleemide lahendusena ühiskonna suuremat sidusust ning poliitikaid, mis toetavad põlisungarlaste perekondi, laste kasvatamist ja haridust ning ümberõpet.

Allikas: Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused