Ungari välisminister: ÜRO suunaku migratsiooni mahitamiseks raisatav raha terrorismiga võitlemiseks

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Ungari välisminister Péter Szijjárto.

Ungari välisminister Péter Szijjárto ütles teisipäeval Viinis toimunud terrorismivastase võitluse konverentsil, et ÜRO raiskab meeletult raha migratsiooni mahitamisele, mis on ohuks kogu maailmale. Péter Szijjárto leidis, et seda raha tuleks kasutada hoopis terrorismiga võitlemiseks.

Hungary Today vahendab, et Szijjárto sõnul kujutab massilise migratsiooni edendamine endast väga tõsist ohtu kogu inimkonnale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Szijjárto sõnul julgustab ka Eestis palju pahandust tekitanud vastuoluline ÜRO rändelepe (Global Compact for Migration) inimesi oma kodumaalt lahkuma ja nii on ohustatud terved regioonid ja riigid, mis jäävad migrantide teele.

„Me kutsume ÜRO-d üles lisama oma eelarvesse ka terrorismi vastase võitluse… ja kulutama vähem migratsioonile,“ ütles Szijjárto konverentsil, mille organiseerijateks olid ÜRO, Euroopa Julgeoleku‑ ja Koostööorganisatsioon (OSCE) ning Šveits.

Varem on Szijjártó korduvalt kinnitanud, et Ungari ei võta omaks ei multikultuurilisust ega ka massimigratsiooni ning soosib demograafilise olukorra ja tööturu probleemide lahendusena ühiskonna suuremat sidusust ning poliitikaid, mis toetavad põlisungarlaste perekondi, laste kasvatamist ja haridust ning ümberõpet.

Allikas: Voice of Europe

3 commentsOn Ungari välisminister: ÜRO suunaku migratsiooni mahitamiseks raisatav raha terrorismiga võitlemiseks

  • Avatar

    Ma ei saa aru miks uutesse uudistesse saab kommenteerida facebookiga, facebook on juutide kommunistlik meedia ja te ise annate sellele platformi. Kasutage parem tsensuurivabasid sotsiaalmeediakanaleid.

  • Avatar
    Tõnis Siim

    Kuna kliimasoojenemise ja ökokatastroofide tekkimise põhjuseks on Homo sapiensi nimelise loomaliigi esindajate (inimloomade) arvu kordistumine (populatsiooniplahvatused Aafrika, Euraasia ja Ameerika paljudes piirkondades viimase ca 50 a jooksul!) ja nende ökol.jalajälje oluline suurenemine, tuleks kogu tähelepanu ning rahalised ressursid suunata inimloomade arvu vähendamisele planeedil Maa. Ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide piirkondades tuleks kehtestada mitte enam 1-e lapse vaid 0,1 lapse poliitika esialgu vähemalt 30-ks kuni 40-ks aastaks!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused