Ungari valitsus otsustas lõpetada soouuringute sildi all vohava pseudoteaduse rahastamise ülikoolides

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Vikor Orbani valitsemise ajal on Ungaris lõpetatud mitmeid vasakliberaalide eksperimente.

Ungari valitsus teatas hiljuti oma otsusest lõpetada soouuringute rahastamine oma ülikoolides.

Viktor Orbani valitsus leidis, et riik ei tohi rahastada ideoloogilist pseudoteadust, mis vastandub nii mõistusele kui ka inimloomusele ning surub ühiskonnale peale vale ideoloogia, mis võitleb bioloogilise ja traditsioonilise soo- ja perekäsitluse vastu. Valitsust toetavad psühholoogid on kinnitanud, et genderismiideoloogia on ohtlik laste ja noorukite isiksuse väljakujunemisele ning perekondade koospüsimisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

16. oktoobril jõustus Ungari valitsuse määrus, mis ametlikult eemaldab soouuringud riigi rahastusest, märkides: “Valitsuse määrus nr 115, 139/2015 on aegunud. (VI.9.)” Sellega surutakse ülikoolidest välja ka LGBT agenda, mis on mõistagi saanud juba vasakliberaalse maailma raevuka kriitika osaliseks.

Edaspidi ei saa sellistes uuringutes magistrikraadi kaitsta, kuid samas saavad need inimesed, kes juba koolituses osalevad, õpingud vastavalt kehtivatele nõuetele ka lõpetada.

Norra on otsustanud soouuringute rahastamise samuti lõpetada. Mõlemas riigis on leitud, et liiga palju ressursse on selle pseudoteadluse tõttu kasulikest uuringutest sinna ümber suunatud.

Genderismi pseudoteaduslikkusest räägib ka video.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused