Ungarlane teab, miks sakslane nii käitub – ühe tulistamise taustal

Maailm,
©AP/Scanpix
Türgi lipp tulistamiskoha lähedal aknal.

“Saksamaal on käimas varjatud kodusõda, sest sakslased reageerivad džihadistide rünnakutele enesekaitsega,” ütles Ungari kolonel ja siseministeeriumi endine luureohvitser László Földi.

László Földi kritiseeris olukorda Saksamaal seoses Hanau vägivallaga. Ungari siseministeeriumi endine operatiivjuht selgitab: “Enesekaitse refleks tekkis seetõttu, et massimigratsioon on hävitanud sakslaste normaalse maailma.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Földi selgitas, et Saksamaal on migratsioon eriline. „Migrandid on ilmunud kõigi Lääne-Euroopa riikide suurlinnadesse. Selle vältimiseks on Saksamaa valitsus otsustanud migrandid riigis laiali jagada, olgu need siis legaalsed või illegaalsed. Nii olidki nad äkki ka väikelinnades.”

Probleem tekkis sellest, et väikelinnades sai häiritud elanike tavapärane elu. “Kuna migrandid ei räägi isegi saksa keelt, siis mõtlevad nad tegelikult täiesti teistmoodi. Kohalike elu pöörati pea peale,“ jätkas endine ohvitser.

Hanau: migrantidele antakse andeks, sakslastele mitte

Endine luureohvitser selgitab veel, et Saksamaa valitsus hüüab “terrorism”, kui see on seotud paremäärmusliku tegevusega. Kui vägivallatsejad aga on migrandid, antakse see neile andeks. Tema arvates ei lepi Saksamaa ühiskond enam sellise olukorraga.

„Poliitikud ei võta olukorra eest mingit vastutust ja peavad kõiki fašistideks, kes soovivad, et elu oleks taas selline, nagu see oli enne rändelainet 2015. aastal,“ lisas Földi. Inimesed soovivad vaid normaalset elu.

Földi ütles, et AfD kujutamine fašistliku parteina on absoluutne jama. „Fašism tähendab millegi olemasoleva eitamist ja millegi täiesti uue loomist,“ jätkas endine luuraja. “Aga mitte seda, kui soovite tagasi pöörduda endisesse aega, saada tagasi riik, nagu see oli enne muutusi. Sellepärast ütleksin, et normaalne on tegelikult AfD poliitika ja filosoofia. AfD saab olema perspektiivis edukas, sest nad teavad seda, mida inimesed tahavad,” ütles László Földi.

Földi jätkab: “Kui sa olid enne 2015. aastat Saksamaal turist ja tahtsid kuskil öö veeta, ei otsinud sa suurtes linnades hotelle. Sõitsid maanteelt kõrvale ja otsisid väikesest kohast võõrastemaja. Õhkkond oli siis lihtsalt meeldiv. Ühtegi ust ega väravat ei lukustatud. Neil polnud lihtsalt põhjust seda teha – kõik teadsid kõiki, kõik tegid oma tööd ja kõik olid õnnelikud. Ja just see ongi nüüd muutunud.”

Allikas: epochtimes.de

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused