USA demokraadid ja neid toetav meedia valetavad ka selle kohta, et valimispettuste kohta puuduvad tõendid

Maailm,
- Updated
“Ainult legaalsed hääled!” nõuab üks protestija.

Peavoolumeedia juurutab jätkuvalt narratiivi, nagu puuduksid Ameerika Ühendriikide presidendivalimiste valimispettuste kohta igasugused tõendid. Seda hoolimata tõsiasjast, et mitmed USPS kulleritest vilepuhujad on kinnitanud kahtlast tegevust kirjateel saadetud hääletussedelitega, mitmed valimisvaatlejad on tunnistanud vande all, et neid ei lubatud häältelugemise juurde ja mitmed allikad näitavad, et valijate seas oli hulgaliselt surnud inimesi.

Lisaks on kindlad tõendid selle kohta, et Michiganis loeti 6000 Trumpi häält Bidenile ja ehkki Michigani riigisekretäri sõnul oli tegemist „inimliku eksimusega“, on siiski põhjendatud kahtlusi, et tegemist oli probleemiga hääletussüsteemi Dominion Voting System tarkvaras.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ka föderaalse valimiskomisjoni esimees Trey Trainor on viidanud tõendite olemasolule. „Olen veendunud, et neis kohtades leidis aset valimispettus, muidu oleksid nad lubanud vaatlejad ligi. Meil on 10 000 inimest, kes ei ela Nevadas, kuid kes väidavad, et nende hääl on antud Nevadas, meil on olemas videod, kus kopeeritakse rikutud sedeleid või täidetakse valijatelt tühjana saadetud sedeleid sealsamas koha peal,“ ütles Trainor. „Seda kõike oleks pidanud valimiste vaatlejad saama jälgida.“

Trainor tuletas ka meelde, et osariikide seaduste kohaselt tuleb lubada valimiste vaatlejad sedelite lugemise juurde. „Kui neid ei lubata juurde, siis ei järgita seadusi ning valimised on sellega muudetud ebaseaduslikuks,“ selgitas Trainor.

Jurist Sidney Powell aga rääkis intervjuus saatele „Sunday Morning Futures“, et president Trumpi juristide meeskond tegeleb praegu tõendite kogumisega võimalike valimispettuste kohta, mis on seotud hääletussüsteemidega Dominion Voting Systems ja Smartmatic. Dominioni on kasutatud vähemalt 30 osariigi 2000 jurisdiktsioonis. Ent näiteks Texas otsustas Dominioni mitte kasutada.

Powelli sõnul on Trumpi kampaanial juba piisavalt materjali tõsise kriminaaluurimise läbiviimiseks. „Me tegeleme valimistulemuste peapeale pööramisega mitmes osariigis ja president Trump ei kogunud mitte sadu tuhandeid hääli rohkem, vaid miljoneid hääli rohkem, mis liigutati spetsiaalselt selleks otstarbeks välja töötatud tarkvara abil Bidenile,“ rääkis Powell. „Meil on vande all antud tunnistused selle kohta, milleks tarkvara arendati. Seda tehti valimiste võltsimiseks.“

Powell ütles, et nende tunnistaja on isik, kes on näinud samasuguse süsteemi kasutamist ka teistes riikides. „Seda tehti kindla eesmärgiga. Kõik oli planeeritud. Sellist asja ei ole varem olnud,“ ütles ta. „Meil on tõendeid 2016. aasta kohta Californiast. Meil on nii palju tõendeid, neid sajab sisse ustest ja akendest.“

Powell kinnitas, et ta ei ütleks televisioonis midagi, mida ta ei saaks tõestada. Ta viitas ka tõsiasjale, et mainitud tarkvara kasutamisjuhendid räägivad „häälte kustutamisest“, lisaks on valimisametnikel võimalik öelda masinale, et see ei loeks sedelil olevat allkirja ning et masinat on võimalik programmeerida lugema hääli ainult Bidenile. „See on umbes nagu rippmenüü – vali mida iganes sa tahad,“ selgitas Powell.

Allikas: Townhall

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused