USA kohus lubas föderaalvõimudel Portlandis korra taastamist jätkata, ÜRO nõuab laamendamise lubamist

Maailm,
©Scanpix
Anarhistid ja Antifa on Portlandis kaose loonud.

USA kohus lubas föderaalvõimudel Portlandis korra taastamist jätkata, teatas reedel teiste seas meediakanal Bloomberg.

Oregoni osariigis võimulolevad demokraadid üritasid kohtu kaudu takistada riigi julgeolekujõudude tegevust Portlandis, kes üritavad esialgu märgatavate tulemusteta linnatänavatel seadust ja korda taastada. Kohtu hinnangul polnud osariigivõimude põhjendused ega esitatud tõendid föderaaljõudude sellise tegevuse takistamiseks piisavad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Väidetavalt on föderaalagendid sõitnud ringi tunnusteta autodega ja võtnud inimesi kinni ilma selgitusteta.

Portlandis on meeleavaldajad sel nädalal korduvalt rünnanud föderaalkohtu hoonet ning üritanud seda rakettide ja süütepudelitega põlema süüdata. Korrakaitsjad on vastanud muu hulgas pisargaasiga.

Huvitaval kombel on sekkunud ÜRO, kes kutsus reedel Ühendriike üles tagama inimeste õigust rahumeelsetele meeleavaldustele – kuigi jutt on vägivalla takistamisest.

Maailmaorganisatsioon väljendas muret seoses olukorraga Portlandis, kus jätkuvad kähmlused meeleavaldajate ja julgeolekuteenistujate vahel.

“USA linnades aset leidnud rahumeelsed meeleavaldused peavad saama jätkuda,” ütles ÜRO eestkõneleja Elizabeth Throssel Genfis ajakirjanikele.

Paraku on meeleavaldused vägivaldsed, mitte rahumeelsed – ja pealegi pole ÜRO-l õigust nõuda riigis kaose tekitamise lubamist.

Miks ei sekkunud ÜRO näiteks Prantsusmaa “kollaste vestide” või Kataloonia iseseisvuslaste meeleavalduste ajal, nõudes neile õigust meelt avaldada?

ÜRO on muutunud vasakliberaalide poliitika edastajaks – teisiti ei saa seda kommenteerida. (BNS-UU)

13 commentsOn USA kohus lubas föderaalvõimudel Portlandis korra taastamist jätkata, ÜRO nõuab laamendamise lubamist

 • Avatar

  Kuul pähe!

 • Avatar

  Ekspress kirjutab, et vene kodanikel ja halli passi meestel on massiliselt tulirelvi käes, nendega paugutamine pidi sport olema, tõusevad vene hümni peale püsti, mis 5 kolonni sa siin ehitad mart helme?

  • Avatar

   Loe mõttega, relvad on ammu käes,enne ekre valitsemist. Helme ajal juhitakse asjale tähelepanu ja süsteemi vaikselt lammutatakse, et ei saaks enam võõrriigi kodanikud siin relvi pmada

 • Avatar

  Veel mitte väga ammu oli ÜRO eesistuja inimene nimega Butros , putros Khali, nojah,….igatahes lahe tegelane,…aga,
  et nüüd lausa arvab?

 • Avatar

  vaadake ÜRO koosseisu!suur osa on mustad maad,osadel on ükskõik.ma ei imestaks,kui USA oma ammuse ähvarduse täide viib ja ÜRO st lahkub.hetkel on ta ka kõige suurem rahastaja,mingi 22 protsenti vist oli.

 • Avatar
  elame-näeme

  Silmakirjalikkuse järjekordne musternäidis: mitte midagi öeldes Iraani, Süüria ega Liibanoni kohta (põhjust oleks rohkem kui küll!) – kritiseerib ÜRO inimõiguste amet USA politsei jõukasutamist vägivaldsete protestide ajal.

 • Avatar

  ÜRO tuleks korraga ühte ruumi kokku lükata, uksed sulgeda ja gaas sisse lasta! Aadu ajal ei vedanud selline satikatõrje iialgi alt.

 • Avatar

  Isegi omaaegne Rahvasteliit, mis agressorite peatamiseks midagi ei suutnud ette võtta, ei laskunud nii madalale kui tänapäevane ÜRO, mis koosneb oma enamuses ebademokraatlikest riikidest ja mis on varjamatult asunud anarhistlikku terrorismi toetama

 • Avatar

  “Huvitaval kombel on sekkunud ÜRO, kes kutsus reedel Ühendriike üles tagama inimeste õigust rahumeelsetele meeleavaldustele – kuigi jutt on vägivalla takistamisest.”— siin on järjekordne näide kuidas evangeelium täide läheb- ennustus sikkude eraldamisest lammastest. Ehk siis elame huvitaval ajal.

 • Avatar

  ÜRO tuleb kuulutada terroristlikuks organisatsiooniks ja laiiali saata.

 • Avatar

  “ÜRO on MUUTUNUD vasakliberaalide poliitika edastajaks”. Eesti oli ÜRO eelkäija, Rahvasteliidu, liige ja sinna rahakulutaja.
  Ometi vaatas see korruptantide punt 50 aastat pealt Eesti okupeerimast ja koloniseerimast! Midagi pole MUUTUNUD.

 • Avatar

  ÜRO on Hiina mõju all nagu WHO-gi. Ei ole üldsegi tegu alusetu vandenõuteooriaga, kui ma ütlen, et Läänes praegu toimuv kultuurirevolutsioon on Hiina mahitatud. Sisemiste rahutuste õhutamine vaenlase seas on sama vana, kui tsivilisatsioon.

 • Avatar

  Kui vaadata ÜRO sümboolikat, siis ei saa ju olla enam kahtlust, kelle agendat see moodustis edendab.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused