USA president Donald Trump: on olemas vaid kaks sugu – mees ja naine

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Donald Trumpi võimuloleku ajal on maailm normaalsemaks muutunud.

Vasakliberaalne maailm saab aina valusamaid lööke, sest konservatiivid toovad üha enam nende idiootsused päevavalgele ja terve mõistus naaseb.

USA president Donald Trump on avalikult teatanud, et on olemas vaid kaks sugu – mees ja naine, ning Trumpi administratsioon kavatseb lõpetada vasakliberaalide hullumeelse sooideoloogia, vahendab Voice of Europe.

The New York Timesile lekitatud dokumendi kohaselt kavatseb USA valitsus hakata nõudma ametkondadelt, et kodanike sugu määrataks “bioloogilisel alusel, mis on selge, teadusel põhinev, objektiivne ja administratiivselt hallatav.”

Tegemist oleks üksnes mees- või naissooga, mis on muutmatu ning mille määraks ära suguelundid, millega inimene sünnib. Vaidluste tekkides määrataks isiku sugu kindlaks geenitestide alusel.

“Sugu tähendab isiku staatust mehe või naisena lähtuvalt muutumatutest bioloogilistest omadustest, mida on on võimalik identifitseerida sünnil või enne seda,” seisab dokumendis.

Ettepanek esitatakse justiitsminister Jeff Sessionsile enne käesoleva aasta lõppu ning ta kiidab selle tõenäoliselt heaks 2019. aasta alguses.

Obama liberaalsed reeglid, mis muu hulgas tunnistavad sugu suuresti kui üksikisiku enda valikut ja mida ei määrata sünniga, saadetakse prügikasti. See puudutab ka neid arvukaid soolise identiteedi variante, mida tuntakse satiirilise märgi all LGBT*********……

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused