USA uuelt välisministrilt Pompeolt oodatakse homoagenda ohjeldamist

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Mike Pompeo

USA kristlik-konservatiivne perekonna- ja seksuaaluuringute keskus The Family Research Council (FRC) tuli teisipäeval välja pressiteatega, milles avaldas lootust, et USA uueks välisministriks nimetatud Mike Pompeo tõhustab Trumpi administratsiooni püüdlusi traditsiooniliste väärtuste ning põhimõtete juurde tagasipöördumisel.

FRC president Tony Perkins viitas pressiteates, et USA välisministeerium vajab kiiresti põhjapanevaid muudatusi. „Mike Pompeo on end tõestanud suurepärase liidrina ning olen täiesti kindel, et tema ongi see hädasti vajatud muudatuste tooja,“ ütles Perkins.

Perkinsi sõnul jätkas endine välisminister Rex Tillerson president Obama administratsiooni kahjulikku kultuurilist marksismi ja praegune valitsus on FRC meelest teinud usuvabaduse edendamiseks liiga vähe. „Usuvabadus ja tõelised inimõigused jäävad endiselt LGBT-agenda varju, sest LGBT-propaganda saadikud üle kogu maakera tegutsevad edasi ja meie maksumaksjate raha liigub endiselt valitsusvälistesse ühendustesse, mis on seotud fondidega nagu näiteks George Sorose Avatud Ühiskonna Fond ja Southern Powerty Law Centre,“ seisab pressiteates.

FRC peab Pompeo nimetamist välisministriks märgiks, et USA-s on siiski jälle lootust edendada taas kristlikke väärtusi ja inimõigusi. Perkinsi sõnul hoolib Pompeo usuvabadusest ja soovib taastada USA ajaloolise rolli inimõiguste kaitsjana. Ühtlasi kiidab FRC president Trumpi riiklikku julgeolekustrateegiat, mille üheks oluliseks eesmärgiks on usuvabaduse toetamine ja kristlike väärtuste edendamine.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused