Uuring: migrandite seksuaalsed rünnakud Euroopa naiste vastu on tingitud religioonist

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Eurooplannad langevad enamasti Kolmandast maailmast pärit moslemimigrantide vägistamiste ohvriks.

Rootsi poliitik Hanif Bali kirjutab Twitteris, et on aeg rääkida sisserändajate seksuaalsetest rünnakutest Euroopa naiste vastu, mis on etnoloogiliselt ja religioosselt motiveeritud kuriteod.

Hanif Bali on uurinud raskeid grupivägistamisi, nende toimepanijaid ja ohvreid, ning usub, et on aeg hakata rääkima “etnilis-religioossetel moel toimuvatest vägistamistest”, kuna 88 protsenti kurjategijaid, kes panid toime tõsiseid seksuaalseid rünnakuid Rootsis ja teistes Euroopa riikides, on sisserändaja taustaga, samas kui ohvrid on peamiselt noored valged tüdrukud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kodanikuuuring seksuaalkuritegude kohta, mis tehti 2017. aasta sügisel, kinnitab seda, mida Bali kirjutab: Rootsi mitte-Euroopa päritolu mehed sooritavad 84 protsenti tõsistest vägistamistest. Kõige rohkem on vägistajate seas afgaane, iraaklasi ja somaallasi. Kaks kolmest tõsisemast vägistamisest on sooritatud varjupaigataotlejate või elamisloa saanute poolt. 95,6% vägistamistest on sooritanud välisriigi päritolu mehed. Ja mõistagi on vägistajate usuks islam.

Hanif Bali tõstatab küsimuse – miks Rootsi ametivõimud ei tegutse jõuliselt, et kaitsta riigi tüdrukuid ja naisi etnilistel, religioossetel ja rassilistel põhjustel sooritatud tõsise seksuaalse vägivalla eest. Hiljuti võeti Rootsi küll vastu seadus, mis seab vägistamise aluseks ohvri “ei”, kuid migrandid ei hooli sellest vähimalgi määral.

Bali mainib ka seksuaalskandaale välismaiste jõukudega, kes röövisid aastaid Suurbritannias Rotterhamis noori Briti tüdrukuid. Jõugurünnakute ohvrite keskmine vanus on 15 aastat ja ohvrid on tavaliselt töölisklassist valged tüdrukud, kirjutab ta Twitteris. Soomes Oulus vägistasid aga seitse välismaalast alles hiljuti kümneaastast soome tüdrukut ja Ahvenamaal viis afgaani 19-aastast neidu.

Võib vaid arvata, millise vägistamislaine toob Euroopasse kaasa rändepakti jõustumine, sest see ongi mõeldud Kolmanda maailma rahvale, kes toob siia kaasa oma tavad.

Allikas: Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused